چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

بومهن توانایی تبدیل شدن به یک شهر پیشرفته و مدرن را دارد

انتشار: شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۶:۱۷ |
کد خبر: 38481 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: فرماندار پردیس درمراسم معارفه شهردار جدید بومهن ضمن تبریک هفته وحدت گفت: شهر بومهن ازهر حیث توانایی تبدیل شدن به یک شهر پیشرفته و مدرن را دارد اما به دلایل مختلف مورد ستم قرار گرفته و به جایگاه واقعی خود نرسیده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مراسم تودیع سنایی نیک، سرپرست شهرداری و معارفه علی بخشی فرد شهرداری جدید بومهن روزشنبه با حضورمرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس درساختمان شهرداری بومهن برگزارشد.

فرماندار شهرستان پردیس با تشکر ازسرپرست شهرداری و اعضای شورا شهر بومهن افزود: اعضای دوره های گذشته شورای شهر بومهن زحمات و تلاشهایی زیادی انجام داده اند ولی مردم این شهر سزاوار بهترین ها هستند.

حیدری تصریح کرد: به این باور رسیدیم که حداقل در حوزه شهرسازی اختیارهرگونه تغییر و توسعه را در اختیار مردم شهر گذاشته شده است.

وی در ادامه گفت:در چهار سال گذشته مجموعه اعتباراتی که از طریق تملک دارایی ها به شهرستان پردیس اختصاص داده شده کمتر از اعتبارات شهرداری ها و بخش‌ها است.

حیدری اظهارداشت : عملیات عمرانی شهری، اصلاح زندگی در شهر، سیاست گذاری برای ساخت و ساز جلوگیری از تخلفات ساختمانی بر عهده شهردار و اعضای شورا است.

وی تصریح کرد: برای حل مشکلات باید ظرفیت شوراها را بالا ببریم، و از مسئولان تفویض اختیار بخواهیم ، زیرا شورا همراه مردم است ومشکلات را به خوبی می بیند، هر قدرحیطه اختیارات شورا بیشتر باشد مردم به آرامش بیشتری می رسند.

فرماندار شهرستان پردیس تاکید کرد: با تفویض اختیار تخلف کمتر شده و اختیار قدرت را در سطوح پایین تر تقسیم می شود.

وی تاکید کرد: باید اعضای محترم شورا با هم وحدت داشته باشند، ذات شورا یعنی وجود نظرات متعدد و انتخاب شهردار به عهده شورا است.

وی ادامه داد : اختلاف نظر درشورا به معنای نکته منفی نمی باشد ،مهم رای اکثریت است، مخالف نباید حذف شود رای مخالف و موافق هر دو مهم هستند.

فرماندارپردیس گفت: در شورا نظر اکثریت حاکم است و سایراعضا تابع نظر جمع می باشند، کارکنان شهرداری یاورشهردار و شورا می باشند.

حیدری افزود: کارکنان شهرداری از پخش شایعات برعلیه شورا و شهردار بپرهیزید، و با صداقت کار کنند و اطلاعات کارشناسی و دقیق در اختیار شهردار بگذارندو شهردار و شورای شهر با افراد خاطی مماشات نکنند ، اجازه بدهید شورای شهر و شهردار در خدمت شهر بومهن باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *