چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

دفاع از حرم نتیجه مکتب وحدت آفرین امام خمینی (ع) در ایران بود

انتشار: جمعه, ۱۰ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۲۵:۴۸ |
کد خبر: 38474 |
بازدید: 85 views |
بدون دیدگاه


کاشان – ابتکارآنلاین: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور دفاع پیروزمندانه از حرم اهل بیت (ع) را نتیجه ایجاد یک مکتب واحد در ایران از سوی امام خمینی (ره) دانست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام ‘سید رضا تقوی’ در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اردستان گفت: وقتی دل ها در قبضه یک هادی و پیشوا قرار گیرد، معجره می آفریند و امام راحل با تبدیل ایران به کلاس واحد این صحنه های دفاع از حریم اهل بیت (ع) را رقم زد.

وی افزود: همچنان که تاکنون ایستادگی کردیم، باید با پیروی از راه امام (ره) قوی و محکم باشیم به ویژه که امروز رهبر معظم انقلاب، کاروان انقلاب را هدایت می کند، باید با آزادمنشی به طرح های استعماری استکبار نه گفته و به شعار «ما می توانیم» تکیه کنیم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور بیان کرد: استقلال و آزادای شعار بنیادی انقلاب اسلامی است که ابتدا از درون افراد آغاز می شود و نباید تنها شعار داده و در بیرون وابستگی ایجاد کنیم زیرا روح آزاد زیر بار طرح های خوار کننده نمی رود و از تشرهای استکبار جهانی رنگ نمی بازد.

او با اشاره به ادامه خصومت و دشمنی آمریکایی ها و هم پیمانانش به رغم توافق هسته ای اضافه کرد: امروز خواستار کنار گذاشته شدن تقویت قدرت موشکی ایران هستند و اگر در این مساله نیز کوتاه بیاییم، به تدریج خواستار به رسمیت شناختن رژیم غاصب صهیونیستی خواهند شد.

تقوی دست برداشتن از شعارها و بردگی دشمن را گام نهایی آنها عنوان کرد و گفت: انقلاب ما عاشورایی است و نمی تواند از آموزه های آن جدا باشد، با محاصره اقتصادی می سازیم اما دست پاک خود را در دست پلید استکبار قرار نمی دهیم.

وی افزود: باید در این مسیر یکپارچگی خود را حفظ کنیم زیرا انسجام مقوله ای ارزشی و راهبردی است و در این زمینه، مجلس، دولت، قوه قضائیه، احزاب و گروه ها باید پیشگام باشند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در ادامه با گرامیداشت یاد شهید آیت الله مدرس گفت: چهره هایی مانند وی افتخار این شهرستان هستند و باید در فرصت هایی مانند آیین هفته فرهنگی اردستان، نسل جوان به طور ویژه با هویت و شخصیت های تاریخی مانند مدرس و سایر شهدا جهت مقابله با تهاجم فرهنگی غرب آشنا شوند.

اردستان با جمعیت نزدیک به ۴۳ هزار نفر در فاصله ۱۱۸ کیلومتری شمال خاوری اصفهان واقع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *