چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

نمایندگان مجلس در دفاع از حقوق مردم مانند شهید مدرس عمل کنند

انتشار: جمعه, ۱۰ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۵۵:۰۱ |
کد خبر: 38456 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دفاع از حقوق مردم مانند شهید مدرس عمل کنند و در مواجهه با طاغوت، مقتدرانه ایستادگی کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدرس گفت: شهید مدرس با مواضع انقلابی خود، ثابت کرد که در دفاع از حقوق مردم از هیچ قدرتی هراس ندارد و تا پای جان بر سر آرمان خود ایستاده است.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی برای قانون گذاری نیاز به نمایندگانی همچون شهید مدرس دارد چرا که مجلس، عصاره فضایل یک ملت است و در آن باید از حقوق محرومان و مستضعفان حراست شده و با مستکبران مبارزه شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: یک نماینده مجلس باید به دنبال دفاع از حق و ارزش های انقلابی باشد نه این که در فعالیت های خود منافع حزبی و گروهی را دنبال کند چرا که این رفتار شایسته جایگاه مقدس مجلس نبوده و جایگاه مجلس لطمه وارد می کند.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با تبریک آغاز هفته وحدت و سالروز ولادت نبی مکرم اسلام گفت: هفته وحدت باید حول محور پیامبر عظیم الشان اسلام، مایه وحدت در برابر دشمن شود.

محمودی گفت: امروز پیروی از ولایت فقیه، رمز پیروزی اسلام ناب محمدی است و با پیروی از وی می توان به وحدتی که به پیروزی جهان اسلام منجر می شود، دست یافت.

وی بیان کرد: دشمنان قسم خورده نظام که همواره ولایت فقیه را سد مستحکمی در برابر زیاده خواهی های خود می دانند ، تلاش دارند تا با هجمه به این جایگاه، به مقاصد شوم خود برسند ولی ملت ایران همانند گذشته در صف نخست دفاع از ولایت ایستاده و این توطئه را نیز خنثی می کنند.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به نابودی حکومت داعش گفت: گروه های تروریستی داعش آمده بودند که شش ماهه دولت قانونی سوریه را نابود کرده و در خیال خام خود، به ایران نیز حمله کنند ولی شهدای مدافع حرم، در برابر این گروه ددمنش ایستادگی کردند و خیال خام آن ها را باطل کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *