یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

آمریکایی ها از اسلام ناب محمدی هراس دارد

انتشار: جمعه, ۱۰ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۵۴:۴۹ |
کد خبر: 38455 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارآنلاین: امام جمعه گرمسار در جمع مردم گرمسار گفت: آمریکا همیشه از اسلام ناب محمدی هراس داشته است و ایران اسلامی نیز به دلیل تبعیت محض از اسلام همیشه مورد هجوم و توطئه های آمریکا و دوستانش قرار می گرفت

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الا اسلام سید علی رضا آرامی؛ امام جمعه گرمسار در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان گرمسار در جمع مردم نماز گزار گرمساری با بیان این مطلب افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ شکست بزرگی برای آمریکا و اسرائیل در منطقه بود و از همان ابتدا با انواع حیله ها و توطئه ها به دنبال تضعیف جایگاه انقلاب اسلامی ایران بوده است .

امام جمعه گرمسار به شهادت دانشجویان کشورمان در دوران پهلوی در ۱۶ آذرماه اشاره کردو گفت: رژیم پهلوی نوکر سیاست های خصمانه و استعمار گونه آمریکا در منطقه بود و آن زمان هیچ گاه ایران اسلامی در عزت و افتخار نبود .

آرامی در ادامه افزود: امروز کشورما به قدرت بزرگ در منطقه و جهان تبدیل شده است و آمریکا و اسرائیل از این قدرت ایران اسلامی می ترسدو همیشه با انواع توطئه ها به دنبال فتنه انگیزی است .

وی در ادامه با گرامیداشت هفته وحدت افزود: اسلام یعنی اتحاد و شیعه و سنی همیشه باید در کنار هم با اسلام دروغین مبارزه کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>