چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

شهدا مخالف دزدی و چپاول هستند

انتشار: پنج شنبه, ۹ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۲۴:۴۱ |
کد خبر: 38426 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: محمد قمی امروز در یادواره شهدای دانش‌آموز در شهرستان پاکدشت اظهار داشت: خانواده شهدا با دزدی و چپاول مخالف هستند؛ مسؤولان باید پاکدست باشند نه اینکه پاکدستی را در حد شعار نگه دارند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی ادامه داد: همچنین مسؤولان نظام اسلامی باید خدمتگزار مردم باشند تا به‌درستی بتوانند خون شهدا را پاس بدارند.

نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: پیام شهدا این است اگر می‌خواهید برای ما یادواره سپاس برگزار کنید، مشکلی نیست؛ اما دزدی و چپاول هرگز و صاف و صادق در مسیر ما حرکت کنید، شهدا می‌گویند که ما بر خاک سجده کردیم و به صراط مستقیم رهنمون شدیم بعد از ما چه کردید؟

قمی افزود: منتظر واقعی شهدا و بسیجیان هستند که بر ماشه مسلسل فشار آوردند و دشمنان را به درک واصل کردند؛ هفته بسیج یادآور همین عزت‌ها و رشادت‌ها است.

وی اضافه کرد: امروز ما شاهدیم که بسیج در خارج از مرزهای کشور هم شکل گرفته است؛ بسیجیان ارتش امام زمان (عج) هستند و در کنار هم با استکبار جهانی مبارزه می‌کنند و از شهادت هراسی ندارند.

نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما باید با اعتماد به نجات مستضعفان در صحنه باشیم و بدانیم که پیروزی حتما از آن ماست.

قمی ضمن اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه گفت: ملت ایران در جهاد با جان خود در هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت (ع) پیشگام بوده است؛ در زلزله اخیر در کرمانشاه مردم ایران جهاد با مال خود را نیز نشان دادند و نمره کامل گرفتند.

وی تصریح کرد: باز هم از ملت شریف ایران می‌خواهیم تا محبت کنند و برای یاری مسلمانان به پا خیزند و نشان دهند که ملت ایران از بذل مال و جان خود هیچ ابایی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *