چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

پروژه های پارک رشد برای توسعه صنعت

انتشار: چهارشنبه, ۸ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۳۸:۲۹ |
کد خبر: 38391 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در جمع فعالین حوزه پارک علم و فناوری و رشد شهرستان گرمسار افزود: پروژه هایی برای توسعه فعالیت های واحد های صنعتی شهرستان توسط نخبگان و مخترعین پارک رشد شهرستان گرمسار ایجاد شود

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز جلسه توسعه صنعت با حمایت مراکز رشد شهرستان گرمسار با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی، و دیگر فعالین این حوزه در محل دفتر مجلس گرمسار برگزار شد .

در این جلسه غلام رضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب گفت: نگاه اصلی در کشور با توجه به افزایش تولیدات در بخش های فناوری اطلاعات ورود این حوزه به مجموعه تولیدی و صنعتی کشور است تا بتواند باعث قدم های مهم و مثبتی بردارند .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: امروز واحد های تولیدی در شهرستان و حتی کل کشور نیاز اصلی به ایده و فکر نوع و علمی برای توسعه دارند .

کاتب ادامه داد: نباید فرهنگ کار با فناوری قهر باشد چون این دو می تواند کشور را به رشد و تحول برسانند .

وی در ادامه به حمایت مجلس از طرح های پارک رشد و پارک های علم و فناوری برای برند سازی و تولیدات ملی خبرداد و گفت: صنعت یکی از ارکان مهم کشور است که نیاز زیادی به حضور فناوری های جدید اما با دست متخصصیت ایرانی دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *