چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

یادواره سرداران شهید استان و شهید مدافع حرم در گرمسار

انتشار: دوشنبه, ۶ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۶:۲۲ |
کد خبر: 38356 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: یادواره سرداران شهید استان و شهید مدافع حرم با حضور فرمانده سپاه قائم آل محمد استان و دیگر مسولان اجرایی در محل سالن ۳ هزار نفری شهید باهنر گرمساربرگزارشد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار شاهچراغی فرمانده سپاه قائم آل محمد استان به تشریح ابعاد پیروزی مقاومت در منطقه اشاره کرد و افزود:شهدای مدافع حرم و رزمندگان مدافع حرم در اصل مقابل توطئه و دسیسه آمریکایی در سوریه و عراق جنگیدند و داعش که شکست خود را با چشمان نحسش دید نشان از پیروزی مبانی مقاومت اسلام ناب محمدی بود.

سردار شاهچراغی افزود:آمریکا و اسرائیل می خواستند باایجاد داعش در منطقه می خواستند به ایران اسلامی ضربه بزنند اما هوشمندی ملت ما بازهم شکست دیگری در کارنامه سیاست های خصمانه آمریکا ثبت و ضبط کرد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج )استان شهدا را ولی نعمتان اتقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت:از شهدا باید درس گرفت تا دشمن به ما َضربه نزند و اولین درس ما از شهدا تبعیت کامل و بدون قصور از ولایت فقیه است.

وی ادامه داد:فرهنگ بسیج و مقاومت دشمن را به لرزه می اندازد و این فرهنگ توسعه کشور را به همراه دارد.

در ادامه حجت الا اسلام سید علی رضا آرامی ؛امام جمعه گرمسار به بیان ویژگی های مهم آرمان بسیج اشاره کرد و گفت:بسیج یعنی توسعه و بصیرت و این فرهنگ مقدس است

امام جمعه گرمسار افزود:شهدا یعنی همه چیز که باید با برگزاری این گونه یادواره یاد آنها را گرامی داشت

اجرای سرود و خاطره گویی از دیگر برنامه های یادواره سرداران شهید استان و شهدای مدافع حرم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *