یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

موکب بیت الزهرا(س) گرمسار عازم مناطق زلزله زده کرمانشاه شد

انتشار: یکشنبه, ۵ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۸:۳۳ |
کد خبر: 38309 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارآنلاین: دیروز به منظور کمک و خدمت به مردم آسیب دیده زلزله زده استان غربی کشور کرمانشاه جمعی از خادمان موکب بیت الزهرا (س) ستاد اربعین حسینی گرمسار به استان کرمانشاه اعزام شدند .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمود بلوچی؛ مسئول ستاد اربعین گرمسار با اعلام این خبر افزود: به منظور کمک به مردم آسیب دیده زلزله زده کرمانشاه و روستاهای اطراف بیش از ۱۰ نفر از خادمین ستاد اربعین گرمسار بعد از پایان ماموریت خود در شهر نجف به منظور خدمات رسانی به مردم آسیب دیده و زلزله زده به کرمانشاه اعزام شدند .

بلوچی افزود: این کاروان با تجهیزات کامل آشپرخانه ای به منظور تهیه غذای گرم به یکی از مناطق زلزله زده غرب کشور در استان کرمانشاه اعزام می شوند .

مسئول ستاد اربعین گرمسار در ادامه اظهارداشت: قرار است بیش از ۱۵۰۰پرس غذای گرم موکب اربعین گرمسار در استان زلزله زده غرب کشور به مردم آسیب دیده داده شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>