چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

دست احمدی نژاد برای ملت ایران رو شده است

انتشار: یکشنبه, ۵ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۸:۲۳ |
کد خبر: 38308 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


انگار برای برخی دشمنی با ملت و نظام تمامی ندارد. هفته پیش بود که مردم و مسئولین درگیر حادثه تلخ زلزله کرمانشاه بودند که خبر رسید رئیس دولتهای نهم و دهم به همراه یارانش در حرم مطهر شاه عبدالعظیم(ع) تحصن کرده اند تا بار دیگر ذهن مردم را درگیر مسائل واهی نمایند اما باید بدانند دست آنها برای ملت ایران رو شده و احمدی نژاد امتحان خود را پس داده و بار دیگر مردم به او و اطرافیانش اعتماد نخواهند کرد. بعلاوه مسئولین نظام، مردم نیز حاضر نیستند با اعتنا به این افراد، کشور را متحمل هزینه های سنگین و جبران ناپذیر نمایند چرا که راه و هدف جریانی که آنها پیش گرفته اند کاملاً معلوم و مشخص است.

هدف یاران احمدی ‌نژاد از تحصن، از یک سو تحریک عواطف هواداران خود بود و از سوی دیگر همنواکردن همه کسانی که با نظام جمهوری اسلامی عناد دارند.

بازی ای که آقای احمدی نژاد به راه انداخته نتیجه خوبی برایش ندارد، چرا که با این برنامه ها نه تنها حس تنفر ملت ایران از وی بیشتر خواهد شد بلکه اهدافش ناکام می شود و عاقبت وی نیز تلخ خواهد بود.

زیان هایی که دولت های نهم و دهم به کشور وارد کرد، بی شمار است. سیاست هایی که احمدی نژاد طی هشت سال در کشور به اجرا درآورد و راه فسادهای مالی متعدد و سودجویی های گزاف برخی افراد را باز گذاشت، برای کشور سنگین بود.

همین مسکن مهری که با اجرای سیاست های غلط بنا نهاده شد و در حق ساکنانش بی مهری نمود حجت را بر شیوه غلط مدیریت آقای احمدی نژاد تمام می کند.

مسکن هایی که دیدیم چطور بر سر ساکنان خود در کرمانشاه آوار شدند و داغ دل هموطنان کُرد را دوچندان نمودند. مسکن مهر قرار بود نقطه قوت دولت های نهم و دهم شود اما اکنون می بینیم به ضعف و پاشنه آشیل آن مبدل گردیده است.

عدم استحکام بنای مسکن مهر یک تخلف از تخلفات آقای احمدی نژاد است اما فارغ از موضوعات سیاسی چرا این مسئله دقیق پیگیری نمیشود جای سوال دارد و چرا تا کنون با رئیس جمهور وقت و مسببان اصلی این پروژه بی مهر قاطعانه برخورد نمی شود جای سوال است.

همچنین سوال برای ملت این است که چرا بقیه سیاستمداران به ویژه اصلاح طلبان از اینگونه پشتوانه های نهان و آشکار برخوردار نیستند، اگر اصلاح طلبی یا دیگران چنین کاری کرده بودند نتیجه آن چه بود؟

(نویسنده: مسعود مرسلپور- مدرس دانشگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *