چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

نمایشگاه تجسمی با موضوع خلاقیت نقاشی کودکان در شهرستان پاکدشت برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۵ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۸:۱۱ |
کد خبر: 38307 |
بازدید: 49 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت نمایشگاه آثار نقاشی دانش آموزان مدرسه صداقت باحضور رئیس و پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان صبح روز شنبه چهارم آذرم ماه جاری در نگارخانه کمال الملک این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت در آیین افتتاحیه نمایشگاه مذکور از نمایش این آثار که با دقت و خلاقیت فراوان کودکان انجام پذیرفته بود ابراز خرسندی کرد.وی تصریح کرد:توجه به آینده ی هنری کودکان ایشان را به خاطر ارائه این آثار زیبا تحسین کرد.

همچنین در ادامه اعظم ساوری دبیر اجرایی این نمایشگاه که به صورت مستمر اقدام به برپایی نمایشگاه های هنری در نگارخانه مذکور نموده هدف از برپایی این نمایشگاه را ایجاد انگیزه در کودکان دانست وافزود:علی رغم سن پایین شرکت کنندگان در این نمایشگاه زیبایی های بصری و علم رنگ شناسی در اکثر آثار مشاهده می شود .

 پا

خاطر نشان می شود تعداد ۴۵ اثر در نمایشگاه با موضوع آزاد و با استفاده از تکنیکهای مداد رنگی،آبرنگ و…به نمایش در آمد که با توجه به استعداد یادگیری و تلاش دانش اموزان و نیز اهمیت خانواده هایشان به این مهم ،نمایشگاه مذکور از کیفیت نسبتا مطلوبی برخوردار بود.

گفتنی است در نگارخانه کمال الملک به صورت هر دو هفته یک بار از مهر ماه امسال آثاری از هنرجویان و گاه از هنرمندان در معرض دید عموم قرار می گیرد و نگارنده خبر معتقد است در صورت ایجاد انگیزه های جدی تر مانند خرید آثار و رقابتی تر شدن فضا برای هنرمندان با توجه به پتانسیل موجود نمایشگاههایی با کیفیتی بسیار بهتر را می توان شاهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *