چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

فرهنگ مقدس بسیجی دشمن را به زانو در آورد

انتشار: شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۱:۵۱ |
کد خبر: 38276 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: امام جمعه گرمسار در جمع بسیجیان و بازنشستگان سپاه ناحیه گرمسار گفت: تفکر مقدس بسیجی دشمن را به زانو در آورده است و این فرهنگ توانسته است توطئه ها را خنثی نماید .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز نشست بصیرتی بازنشستگان نیروی های مسلح و سپاه ناحیه گرمسار با عنوان هفته بسیج با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه گرمسار در محل حسینیه سپاه ناحیه برگزار شد .

در این نشست حجت الا اسلام سید علی رضا آرامی ؛ امام جمعه گرمسار به نقش تاثیرگذار بسیج در خنثی سازی توطئه و حیله های دشمنان اشاره کردو گفت: نباید تفکر بسیجی را کنار گذاشت چون این تفکر مقدس بود که هشت سال دفاع مقدس پیروی زا ولایت را سرلوحه امور خود قرار داد و مقابل دشمنان انقلاب اسلامی ایران ایستاد

آرامی در ادامه افزود: دشمنان با اصل انقلاب اسلامی ایران مشکل دارند و بهانه های مختلف به دبنال تضعیف جایگاه یان نظام مقدس هستند .

امام جمعه گرمسار در ادامه گفت: پیروزی بزرگ در منطقه در مقابل داعش که دست پرورده آمریکا و دوستان منطقه اش بود با روحیه بسیج یعنی ایستادگی در مقابل ظلم به وجود آمد .

در ادامه سرهنگ مجید ناظریه؛ فرمانده سپاه ناحیه گرمسار به برنامه ها و حیله گری و دسیسه های دشمنان اشاره کردو گفت: از همان ابتدای پیروزی انقلاب آمریکا با ایران اسلامی مشکل داشت چون در برابر زورگویی اش ایستادگی می کرد .

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار در ادامه اظهارداشت: شهدا ورزمندگان مدافع حرم با تاثیر پذیری از فرهنگ مقدس بسیج در مقابل داعش یا همان آمریکا خاورمیانه ایستادگی کردند تا آرمان های والای اسلام حفظ شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *