سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

دستگیری ماموران قلابی در پیشوا

انتشار: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۹:۰۴ |
کد خبر: 37977 |
بازدید: 72 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا سرهنگ مصطفی علیزاده: دستگیری ماموران قلابی در پیشوا از دستگیری افرادی که تحت عنوان مامور اقدام به اخاذی از شهروندان می کردند خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا- سرهنگ علیزاده در تشریح این خبر گفت:در پی شکایت احدی از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی در پوشش مامور نیروی انتظامی اقدام به اخاذی از وی کرده اند،با توجه به حساسیت موضوع،رسیدگی به این پرونده در دستورکار پلیس آگاهی پیشوا قرار گرفت.

وی بیان داشت: ماموران با انجام تحقیقات نامحسوس و برنامه ریزی دقیق،موفق شدند خودروی این افراد که با استفاده از آن اقدام به اخاذی ی کردند را در یکی از شهرستان های همجوار شناسایی و توقیف کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران در این عملیات پس از دستگیری متهم،در بازرسی از خودرو۳ پلاک جعلی خودرو،بیسیم،یک قبضه سلاح بادی،یک کلاه نظامی و مقداری مواد مخدر کشف کردند.

علیزاده در ادامه تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه به همدستی با دو نفر دیگر اعتراف کرد،که مامورین طی عملیات ضربتی موفق به دستگیری یکی از همدستان متهم شدند.

وی در پایان با اشاره به اینکه دستگیری همدست دیگر متهم در دستور کار است دستگیری همدست دیگر متهم در دستور کار است

علیزاده در آخر گفت: به منظور شناسایی افراد مامورنما حتما کارت شناسایی آنان را مطالبه و مندرجات آن را با صاحب کارت تطبیق دهند و باید توجه کرد که سارقان و ماموران قلابی بیشتر به دنبال افراد کم سواد و سو استفاده از آنان هستند و نداشتن کارت شناسایی معتبر و حکم قضایی نشانه بارز افراد مامورنما است شهروندان می توانند در صورت مواجه با موارد مشکوک، از طریق تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰پلیس را در برخورد با این افراد یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *