شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان پاکدشت

انتشار: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۶:۰۲ |
کد خبر: 37973 |
بازدید: 64 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرماندار پاکدشت از جمع آوری کمک های مردمی از تمامی نقاط روستایی و شهری این شهرستان برای زلزله زدگان غرب کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت – علی صادقی فرماندار شهرستان پاکدشت در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان پاکدشت اظهار داشت: پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان استان کرمانشاه در سطح شهرستان پاکدشت استقرار یافته و کمک های غیر نقدی مردم خیرخواه و نیکوکار شهرستان را جمع آوری می کنند.

وی گفت: همه ادارات و نهادهای شهرستان پاکدشت برای جمع آوری کمک و ارائه خدمات به هم وطنان آسیب دیده از زلزله اخیر بسیج شده اند و در این راه با دقت عملکرد ادارات رصد می شود.

فرماندار پاکدشت افزود: شهروندان نیکوکار می توانندآب معدنی ، خرما ، پتو، کنسرو و وسایل گرمایشی را به پایگاه های مستقر در سطح شهر و روستاهای پاکدشت اهدا کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>