سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

جلسه ساماندهی پیست اسکی آبعلی برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۷:۱۹ |
کد خبر: 37944 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: جلسه ساماندهی پیست اسکی ابعلی با حضور فرماندار شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- نشست ساماندهی پیست اسکی آبعلی با هدف بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم جهت بهبود ارائه خدمات با حضور فرماندار شهرستان دماوند، معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان دماوند در این جلسه اظهار داشت: با توجه به نزدیکی فصل سرما و احتمال بارش برف و بازگشایی پیست اسکی آبعلی باید تمهیدات لازم از سوی دستگاه ها پیش بینی شود و با هماهنگی بیشتر و تقسیم کار خدمات بهتر و شایسته تری به مردم گردشگرانی که به پیست اسکی مراجعه می نمایند، ارائه گردد.

دماوند1

ناصر محمودی فرد با اشاره به لزوم وجود میدریت واحد در پیست اسکی آبعلی افزود: این مجموعه ورزشی و گردشگری نباید به صورت جزیره ای اداره شود و برای ارائه خدمات بهتر حتماً باید این مجموعه زیر نظر مدیری واحد قرار گیرد تا بتواند با هماهنگی با دیگر دستگاه ها خدمت رسانی به مردم را افزایش دهد.

وی خاطرنشان ساخت: چون مجموعه پیست اسکی آبعلی در حوزه شهری قرار دارد، مدیریت آن باید بر عهده شهرداری قرار گیرد و شهرداری آبعلی موظف است یک نماینده دائم برای این موضوع انتخاب نماید و همه عوامل خدماتی حاضر در پیست اسکی آبعلی با این مسئول هماهنگی های لازم را انجام دهند.

فرماندار شهرستان دماوند همچنین به ساماندهی دکه های اطراف پیست آبعلی اشاره کرد و بیان داشت: شهرداری آبعلی موظف است ظرق مدت بیست روز لیست همه دکه هاو قراردادهای آنان را به صورت مشروح تهیه نمایند و با هماهنگی اداره ورزش و جوانان نسبت به ساماندهی آن اقدامات لازم را صورت دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *