سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

سفر رهبری به گرمسار برگ افتخار فراموش نشدنی برای مردم کویر است

انتشار: دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۵:۱۱ |
کد خبر: 37942 |
بازدید: 140 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: رئیس حوزه های علمیه استان در جمع مردم گرمسار گفت: سفر مقام معظم رهبری در سال ۸۵ به استان سمنان برکات مهمی برای مردم این استان نخبه پرورو مردم گرمسار داشت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – شب گذشته مراسم گرامیداشت سفر مقام معظم رهبری به شهرستان گرمسار در قالب سفر استانی خود به استان سمنان با حضور رئیس حوزه های علمیه استان ، امام جمعه و جمعی از مردم در محل مسجد جامع برگزار شد .

در این مراسم حجت الا اسلام سید علی مهدی نژاد؛ رئیس حوزه های عملیه استان و امام جمعه سابق گرمسار با بیان این مطلب افزود: سفر رهبر معظم به گرمسار در کنار اجرای پروژه های مهم عمرانی برکات زیادی در بخش معنوی داشته است که این حضور همیشه در فکر و زندگی مردم این شهرستان کویری ثبت و ضبط است .

مهدی نژاد در ادامه اظهارداشت: به راستی   مردم گرمسار در سال ۸۵ و درآبان آن سال یک شادی بدون وصفی در قلب های خود   داشتند که این شادی و خوشحالی بسیار ماندگار   است و هیچ گاه تکرار نمی شود .

رئیس حوزه های علمیه استان در ادامه به شاخص مهم ولایت فقیه و وجود پر برکت مقام معظم رهبری اشاره کردو اظهارداشت: این وجود بدون مثال یک نعمت خداوند متعال برای انقلاب اسلامی ایران است و این انقلاب آن زمان در سال ۵۷ با وجود ولایت فقیه و رهبری امام خمینی (ره) شکل واقعی و اسلامی را گرفت .

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *