سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

آمادگی کامل نجاتگران برای اعزام به مناطق زلزله‌زده

انتشار: دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۳:۰۶ |
کد خبر: 37941 |
بازدید: 70 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: رئیس جمعیت هلال احمر پاکدشت از آمادگی نجاتگران آن مرکز جهت اعزام به استان‌های غربی کشور در صورت صلاحدید خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امیر بذرافشان خبر ضمن تسلیت به مردم کشور اظهار داشت: با توجه به زلزله شب گذشته در استان های غربی کشور مرکز هلال احمر پاکدشت در همان ساعات اولیه توسط EOC از وضعیت پیش آمده مطلع شده و نجات گران این مرکز جهت اعزام به حالت آماده باش قرار گرفتند.

رئیس مرکز هلال احمر پاکدشت گفت: در ساعت ۵:۱۰ بامداد امروز شش تیم امداد و نجات شهری که هر تیم متشکل از ۵ نفر نجات گر با تجهیزات کامل انفرادی و دستگاه زنده یاب به همراه ۴ خودرو شاسی دار و یک دستگاه آمبولانس در مرکز پاکدشت حضور داشتند تا در صورت صلاحدید به محل حادثه اعزام گردند.

پا1

وی در ادامه افزود: در همین راستا جلسه اضطراری با پرسنل عملیاتی رأس ساعت ۷:۰۵ در مرکز جمعیت هلال احمر پاکدشت برگزار شد و ICS بسته شد و وظایف تیم اول تا آخر مشخص کردید

بذر افشان در ادامه آمادگی نیروهای مرکز پاکدشت بیان داشت: در ساعت ۹:۲۰ دقیقه مهدی قمی معاون عمرانی فرمانداری پاکدشت به همراه آقای نجفی مدیریت بحران شهرستان پاکدشت در مرکز پاکدشت حضور پیدا کرده و از روند آمادگی تیم های نجات گر جمعیت هلال احمر پاکدشت بازدید داشته و این نیرو ها تا اعلام زمان وضعیت سفید برای اعزام آمادگی کامل را دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت در پایان گفت : با توجه به زلزله خیز بودن کشور جدی گرفتن آموزش های که در مناطق مختلف برگزار می گردد منجر به خسارت کمتری در خروح های اضطراری می شود.

(منبع خبر: تهران نیوز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *