یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

نمایشگاه بزرگ کتاب و صنایع دستی در گرمسار

انتشار: شنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۸:۵۷ |
کد خبر: 37909 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نمایشگاه بزرگ کتاب و صنایع دستی به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی در گرمسار گشایش یافت

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی نمایشگاه کتاب و کتاب خوانی وصنایع دستی توسط نویسندگان و صاحبان صنایع دستی شهرستان به مدت یک هفته در محل نگار خانه بهار گرمسارگشایش یافت.

تقی نجفی ؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامیگرمسار با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار ما افزود: این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی به مدت یک هفته برای علاقه مندان به این حوزه در محل نگار خانه بهار گرمسار برپا شده است .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار در ادامه افزود: کتاب های عرضه شده در این نمایشگاه در موضوعات پزشکی، دینی، علمی ،هنری و بخش کودک و نوجوان می باشد که در حاشیه آن نیز بخشی با عنوان صنایع دستی به نمایش گذاشته شده است .

نجفی تاکید کرد: این نمایشگاه تمام کتاب های خود را با تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدبرای فروش نیز عرضه کرده است .

پازوکی مسئول نمایشگاه بزرگ کتاب گرمسار از عرضه بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ عنوان کتاب در این نمایشگاه خبرداد و افزود: بیش از ۱۱۰ عنوان نیز از این کتاب ها توسط نویسندگان شهرستانی به نمایش گذاشته شده است .

وی افزود: این نمایشگاه از ۲۰ تا ۲۶ این نمایشگاه ادامه خواهد داشت و به طوری که علاقه مندان می توانند صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۳ و بعد ظهر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برای بازدید حضور داشته باشند.

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *