یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

امنیت ایران اسلامی با هیچ توطئه ای خدشه پذیر نیست

انتشار: جمعه, ۱۹ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۸:۰۰ |
کد خبر: 37900 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


ارومیه – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه امنیت کشور با هیچ توطئه های خدشه پذیر نیست، گفت: دشمنان اسلام با به شهادت رساندن فرزندان این سرزمین به دنبال ایجاد ناامنی در منطقه هستند ولی بدانند که فرزندان این خاک مقدس، جان خود را فدای امنیت کشور می کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه با تسلیت شهادت مرزبانان آذربایجان غربی، اظهار کرد: مردم در راه نظام مقدس جمهوری اسلامی، جان و مال خود را فدا می کنند زیرا بهترین راه همین شهادت در راه خداست و این کار اجر و پاداش اخروی در پی دارد.

وی با اشاره به لزوم کمک به مظلومان بر اساس آموزه های دین مبین اسلام، اضافه کرد: کمک به مردم مظلوم یمن نیز در همین راستاست زیرا این مردم ستمدیده مدت هاست که مورد ظلم رژیم منحوس آل سعود قرار گرفته اند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان و مستکبران در نظر دارند تا نام و یاد اهل بیت عصمت و طهارت را از بین ببرند، افزود: آن چیزی که ملت ایران را در مسیر حق قرار می دهد، عشق و تبعیت از اهل بیت (ع) است و این امر در باور دشمنان اسلام نمی گنجد.

وی ادامه داد: خداوند متعال با دست اتحاد مردم، سیلی محکمی بر گوش استکبار جهانی زد و نام و یاد ائمه اطهار (ع) را در جهان طنین انداز کرد.

امام جمعه ارومیه اظهار کرد: اکنون میلیون ها نفر از مسلمانان با اجتماع عظیم و بی نظیر خود در جوار حرم امام حسین (ع) حضور یافته اند و نام ائمه اطهار را به جهان صادر کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: با جهانی شدن اربعین حسینی، زمینه های ظهور حضرت ولی عصر (عج) نیز فراهم می شود تا چشمانمان به نور حضرت حق روشن شود.

وی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان صنایع غذایی دقت کنند و از افزودنی های غیر مجاز و غیر بهداشتی استفاده نکنند، افزود: اگر کسی به علت همین افزودنی غیر مجاز دچار بیماری شود، شخص تولید کننده در نزد خداوند متعال پاسخگو خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *