یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

آمریکا برای فرار از شکست در سوریه دست به تفرقه در لبنان می زند

انتشار: جمعه, ۱۹ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۰:۵۴ |
کد خبر: 37883 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین با اشاره به توطئه جدید آمریکا با همراهی عربستان در لبنان گفت: آمریکا و عربستان در سوریه شکست بزرگی را متحمل شدند که برای فرار از این شکست به دنبال راه اندازی توطئه ای دیگر در کشور لبنان هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: تحولات منطقه منجر به اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی شده وبه زودی شاهد از بین رفتن گروهک های کثیف تروریستی در عراق و سوریه خواهیم بود و با این پیروزی درس بزرگی به دشمنان خواهیم داد.

وی تصریح کرد: پرتاب موشک های مقاومت یمن و اصابت به ریاض اقتدار مقاومت یمن را نشان داد ، اقتداری که باعث شده تا شاهزاده های سعودی به جان هم بیفتند و زمینه را برای فروپاشی آل سعود فراهم کنند.

وی تأکید کرد: آمریکایی ها پس از ناامیدی از توطئه جدایی اقلیم کردستان، به فکر تفرقه افکنی در لبنان افتاده اند؛ ولی باید بدانند که این توطئه نیز خنثی می شود.

امام جمعه موقت ورامین اضافه کرد: این شهرستان از ظرفیت های اقتصادی بسیاری برخوردار است که تاکنون به درستی از آن استفاده نشده است.

وی ادامه داد: محصولات کشاورزی تولید شده این منطقه در کشور بی نظیر است؛ ولی جای تأسف است که بسیاری از این محصولات مانند پسته ، از شهرهای دیگر وارد می شود.

وی افزود : بنا به گفته مسئولان ، بهترین ماهی خوراکی و زینتی در شهرستان ورامین تولید می شود ولی عدم توجه به این حوزه باعث شده تا از ظرفیت های اشتغالزایی این واحد ها به درستی استفاده نشود.

وی بیان کرد: شهرستان ورامین از مشکل کم آبی رنج می برد ولی می توان با تغییر شیوه های کاشت و روی آوردن به محصولاتی که نیاز کمتری به آب دارند مانند زیتون و زعفران ، فرصت های شغلی پایداری ایجاد کرد.

امام جمعه موقت ورامین در ادامه از تعدد قلیان سراها در این شهرستان گلایه کرد وهشدار داد: نیاز است تا مسئولان چاره جویی کنند و با این مراکز برخورد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *