یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

باید از ظرفیت های مثبت و فرصت آفرین فضای مجازی استفاده شود

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۷:۵۳:۳۳ |
کد خبر: 37833 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارآنلاین: صادق بنیادی معاون سیاسی انتظامی فرماندار پردیس در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان، بر استفاده از ظرفیت های مثبت و فرصت آفرین فضای مجازی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – بنیادی فضای مجازی را بهترین فرصت برای ایجاد کسب و کار دانست و گفت: لازم است باتغییر نگاه به ایجاد فضای کسب و کار، از تمامی ظرفیت های فضای مجازی برای ایجاد اشتغال و کسب و کار استفاده کرد.

وی فضای مجازی را مانند هر پدیده دیگر دارای جوانب گوناگونی دانست و تاکید کرد: شرایط جامعه امروز به گونه ای رقم خورده است که دیگر برای ایجاد کسب و کار به سرمایه گذاری کلان نیاز نیست و اگر بتوانیم دانش خود را برای تبدیل به ثروت به کار بندیم به نتایج مطلوب خواهیم رسید.

معاون فرماندار پردیس دانشی که توانایی تبدیل شدن به فرصت و ثروت در جامعه را نداشته باشد کارآمد ندانست و افزود: می توان با افزودن خلاقیت و اخلاق به دانش و ایجاد کسب و کار، تولید ثروت کرد و از فرصت ها، بهترین بهره را برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>