یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

قدرت ایران در الگوی اسلامی است

انتشار: سه شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۲۸:۲۹ |
کد خبر: 37827 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


ساری – ابتکارآنلاین: وزیر کشور با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی به الگوی اسلامی است نه امنیت نظامی ، اظهار داشت: ایران به هیچ عنوان دخالت در حکومت کشورهای منطقه ندارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – عبدالرضا رحمانی فضلی عصر دوشنبه در حاشیه آیین معارفه و تکریم استانداران مازندران در ساری در گفت و گو با خبرنگاران گفت: رویکرد حکومت اسلامی ایران با الگوی اسلامی به گونه ای است که مردم آن کشورها طرفدار آن شدند.

وی رعایت قوانین بین المللی را عامل امنیت کشور دانست و افزود: به طور یقین اگر ایران در نقطه تهدید قرار بگیرد ، یعنی از خط قرمز امنیت کشورعبور شود اقدام عملی صورت می دهد.

وی با اشاره به اینکه اکنون یک رژیم توسط آمریکائیان در منطقه خاورمیانه به سلاح های شیمیایی و هسته ای مسلح می شود، خاطر نشان کرد: امروز ایران مطابق با قوانین شرعی و بین المللی در شرائط مناسب امنیت نظامی قرار دارد.

وی در مورد انتخاب دیگر استانداران گفت: دولت با رویکرد اعتدال به دنبال استانداران با تجربه و میانه رو است و بزودی دیگر استانداران نیز معرفی خواهند شد.

محمد اسلامی به عنوان استاندار جدید مازندران امروز دوشنبه توسط وزیر کشور معرفی شد و از خدمات ربیع فلاح استاندار قبلی استان تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *