یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

بانک ها به دنبال تقویت تولید داخلی باشند

انتشار: سه شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۲۱:۳۶ |
کد خبر: 37806 |
بازدید: 49 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع مدیران بانک های استان گفت: نباید بانک ها در مقابل تولید کشور قرار گیرند بلکه باید طبق تاکیدات مجلس شورای اسلامی و دولت طبق دستور همیشگی رهبری معظم در زمینه تقویت تولید داخلی به دنبال حرکت در راه تولید کشور باشند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز نشست مدیران بانک های استان با هدف بررسی روند تسهیلات بانکی در بخش تولید و اشتغال با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار گرمسارو دیگر مسئولان در محل سالن جلسات فرمانداری گرمسار برگزار شد .

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: بانک ها عامل توسعه تولید باشند

در این جلسه غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب افزود: تسهیلات رونق تولید طرحی مسکن برای تولید کشور در برهه از زمان بود اما هنوز نتوانسته است به صورت کامل تولید کشور را تکان دهد و مشکلات این حوزه را کاهش دهد .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: اشتغال یکی ازدغدغه های مهم امروز کشور است که تقویت تولید داخلی این دغدغه جدی را در کشور سامان می دهد و می تواند باعث افزایش میزان اشتغال در کشور شود و بانک ها نیز به عنوان یک اهرم مهم مالی درکشور در این بخش بی نصیب نیستند .

وی اظهارداشت: نگاه اصلی در تولیدکشور تنها باید رونق در این بخش باشد و از سنگ اندازی اداری و داخلی در این فضا رقابتی در دنیا اقتصاد جهان اجتناب ورزیم .

کاتب ادامه داد: تحول در ارائه تسهیلات با نرخ های سودهای پایین به واحد های تولیدی برای افزایش نقدینگی برای رونق تولید یکی از راهکار های مهم در حوزه اقتصاد کشور است .

فرماندار گرمسار : بانک ها در کنار صنعت حرکت کنند

داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار در ادامه این جلسه به تشریح ابعاد مشکلات حوزه صنعتی شهرستان به عنوان یکی از قطب های مهم صنعتی کشور و استان پرداخت و گفت: توسعه بخش خصوصی یک راه اساسی برای رونق اقتصاد است که حمایت همه بانکها را می طلبد.

فرماندار گرمسار افزود:رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال جز برنامه‌ای اصلی و هدف گذاری شده این فرمانداری می باشد

وی ادامه داد:حضور بی سابقه مدیران بانکهای استان با هدف توسعه اشتغال و تولید در شهرستان گرمسار در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی قابل تقدیر است.

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *