یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

دولت تاکید زیادی در اجرای منشور حقوق شهروندی دارد

انتشار: سه شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۱۹:۴۷ |
کد خبر: 37803 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی فرمانداری پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، آرش رخ فروز معاون عمرانی، مدیران ادارات و واحدهای فرمانداری و بخشداری های بومهن و جاجرود نیز در این جلسه حضور داشتند و فرماندار پردیس ضمن اشاره به دستورالعل ۱۲ گانه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: دولت تاکید زیادی در این زمینه دارد و فرمانداری و بخشداری های تابعه به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان لازم است در این زمینه پیشرو باشند.

صادق بنیادی معاون فرماندار نیز برخی اقدامات انجام گرفته در این حوزه از جمله آموزش کارکنان در زمینه ارتقای اخلاق اداری و آموزش های حوزه های اجتماعی، فراهم سازی امکانات رفاهی برای مراجعان و تشریح خدمات قابل ارائه برای تسریع در انجام امور مردم را بر شمرد و گفت: این اقدامات در فرمانداری پردیس روی داده است و اداره بازرسی فرمانداری با انجام بازرسی های مداوم از واحدها و ارزیابی فرم های نظر سنجی از ارباب رجوع بر این موضوع نظارت کامل دارد.

در ادامه افراد حاضر به بیان اقدامات و پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد محوطه انتظار ساختمان فرمانداری و بخشداری ها از نظر نمای بصری بهبود یابد، همچنین برنامه ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره بخشداران نیز مانند فرماندار در روزهای خاصی برگزار شود.

تهیه تابلوی راهنمای طبقات برای تمام طبقات ساختمان فرمانداری و بخشداری ها، تهیه و نصب شرح وظایف هر کدام از پرسنل فرمانداری در معرض دید مراجعان و نصب صندوق ارتباط مستقیم مردم با بازرسی فرمانداری در بخشداری ها از مصوبات این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *