یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

اشتغال زایی در حوزه زندان ها و خانواده آنها در گرمسار

انتشار: دوشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۳:۰۰ |
کد خبر: 37772 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس در انجمن حمایت از زندانیان گرمسار گفت: باید از ظرفیت حوزه کار آفرینی و اشتغال زایی در بخش زندان ها و خانواده های زندانیان غافل نشویم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز جلسه انجمن حمایت از زندانیان گرمسار با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولان با هدف حوزه اشتغال زندانیان در محل فرمانداری گرمسار برگزار شد.

در این جلسه غلام رضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس با اعلام این مطلب افزود: انجمن حمایت از زنداینان باید در بخش های کار آفرینی و اشتغال زایی خانواده زندانیان و زندانیان که بعد از گذراندن محکومیت خود برنامه ریزی کند و در این بخش حتی می توان با برنامه ریزیهای مختلف در حوزه فراگیری آموزش های لازم در مشاغل مختلف در زندان های شهرستان نیز به اهداف خوبی رسید.

کاتب ادامه داد:نگاه ما در حوزه اشتغال زایی بخش زندانیان برای داوم زندگی این قشر جامعه بسیار مهم است.

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس در ادامه افزود: آمار کل زندانیان این شهرستان نزدیک به ۳۰۰ نفر می‌باشد که تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان شهرستان گرمسار هستند.

در ادامه این جلسه داریوش طاهری؛, فرماندرا گرمسار اقدامات انجمن حمایت اززندانیان را مثبت برشمردو افزود: در سال جاری برای ۳۰ نفراز زندانیان شهرستان گرمسار اشتغال ایجاد شده است.

فرماندرا اظهارداشت:در رابطه با احکام زندانیان مواد مخدر حدود ۱۰۰ نفر برای گذراندن دوران کاردرمانی و حرفه‌آموزی به اردوگاه‌های مرکز استان سمنان اعزام‌شده‌اند که پس از کسب آموزش‌های لازم مشغول به فعالیت خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *