یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

حضور خیرین مسکن سازدر ساخت واحد های خیری درروستاها

انتشار: یکشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۵۴:۱۸ |
کد خبر: 37743 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولان گرمساری گفت: مجمع خیرین مسکن با مشارکت بنیاد مسکن برنامه ویژه برای ورود در حوزه مسکن سازی در حوزه خیرین در روستاهای شهرستان گرمسار دارد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز جلسه خیرین مسکن ساز در قالب مجمع با مشارکت بنیاد مسکن با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و دیگر مسئولان اجرایی در محل سالن جلسات فرمانداری گرمسار برگزار شد .

در این جلسه غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب افزود: حوزه خیرین مسکن ساز تنها نباید در محدوده های شهری کلان ورود داشته باشند و در محدوده های روستاها نیز باید اقدام به ساخت واحد های مسکونی خیرین ورود داشته باشند .

کاتب افزود: با تجهیز امکانات رفاهی بیشتری در روستاها می توانیم در زمینه مهاجرت جمعیتی در این حوزه جلو گیری نماییم .

وی اظهارداشت: مجلس به دنبال توسعه حوزه روستایی است تا بتواند در این بخش در زمینه اشتغال زایی بویم نیز قدمهای موثری را بردارد..

در ادامه این جلسه داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار از واگذاری اولین پروژه خیرین مسکن ساز در گرمسار تا چند روز آینده به صورت کامل خبرداد و اظهارداشت: در این پروژه ۵۲ واحد مسکونی خیر ساز آماده واگذاری به متقاضیان ثبت نامی سات .

فرماندارگرمسار از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی دومین پروژه خیرین مسکن ساز در قالب ۴۸ واحدی در یمدان امام رضا (ع) این شهر خبرداد و افزود: حوزه خدمات رسانی و تاسیسات در این پروژه در شهرستان همکاری لازم را برای تکمیل این پروژه دارد .

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *