دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

برگزاری نشست هم اندیشی راهداری تهران و مازندان

انتشار: یکشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۵۲:۲۷ |
کد خبر: 37738 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارآنلاین: محمد رضا زمانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پردیس از برگزاری نشت هم اندیشی و آسیب شناسی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های تهران و مازندارن خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – وی افزود: این جلسه به منظور ارتقای سطح ایمنی محورهای مواصلاتی این دو استان و با حضور معاونان راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان های تهران و مازندارن فرماندهان پلیس راه مربوطه و تنی چند از مسئولان راهداری و حمل نقل جاده ای ستادی و شهرستان های درگیر به منظور بررسی و آسیب شناسی و ایجاد تعامل فی ما بین در شرایط بحرانی برگزارشد.

طی این نشست مقرر شد با توجه به کوهستانی بودن منطقه و بارش نزولات آسمانی تمهیداتی در راستای ارائه خدمات کارآمد به مسافرین ارتقای ایمنی محورها و جلوگیری از بروز تصافات و بحران ها اتخاذ و همکاری و هم افزایی بیشتری در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای این دو استان صورت پذیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>