یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

عقلانیت و قبول استقلال، راه مواجهه با ایران است

انتشار: شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۰:۰۶ |
کد خبر: 37732 |
بازدید: 43 views |
بدون دیدگاه


یزد – ابتکارآنلاین: وزیر کشور با بیان اینکه آمریکا محور ظلم و‌ ستم در دنیاست، گفت: این کشور در امور داخلی کشورها دخالت می کند و علیه ملت ایران نیز ظلم های زیادی مرتکب شده اما سیاستمداران این کشور باید بدانند راه مواجهه با ایران عقلانیت و قبول استقلال کشور است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – عبدالرضا رحمانی فضلی روزشنبه در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر یزد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این روز، نماد خروش مسلمانان ایران و جهان علیه ظلم و ستم در جهان و نماد استکبارستیزی ملت ایران است .

وی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران در مقاطع مختلف تاریخ از جمله در جریان کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، سقوط هواپیمای مسافربری و کمک به دشمنان این ملت در جنگ تحمیلی توسط غرب ، مورد ظلم و ستم آمریکا قرار گرفته و این توطئه ها همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ملت باهوش و بافراست ایران، این مسائل را به خوبی درک و تحلیل می کنند، تاکید کرد: موضع امروز ما نیز همچنان مقابله با آمریکا به عنوان شیطان بزرگ است.

رحمانی فضلی تأکید کرد: راه مواجه با ایران منطق، عقل و قبول منافع جمهوری اسلامی است و دشمن بداند، هرچه فشار افزایش یابد مردم ما با اتحاد و انسجام بیشتر این مسیر را با هدایت مقام معظم رهبری به عنوان یک تکلیف دینی و ملی، مصمم تر ادامه خواهند داد.

وزیر کشور امروز شنبه در سفر به یزد، با آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار و در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کرد.

رحمانی فضلی با شرکت در شورای اداری استان یزد با قدردانی از تلاش چهار ساله سیدمحمد میرمحمدی، محمود زمانی قمی را به عنوان سیزدهمین استاندار یزد پس از پیروزی انقلاب اسلامی معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *