چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

از مکر آمریکا غافل نباشیم

انتشار: جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۲:۳۵ |
کد خبر: 37267 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


یزد – ابتکارآنلاین: امام جمعه مهریز گفت: دشمنی های آمریکا و توطئه های مخالفان نظام علیه کشور ما ادامه دارد بنابراین نباید هیچگاه از مکر آنها غافل باشیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی امروز در خطبه های نمازجمعه مهریز به قانون کاپیتولاسیون در زمان شاه به عنوان سند بردگی ملت ایران اشاره کرد و افزود: بر اساس این قانون ، مستشاران نظامی و غیر نظامی آمریکا با خانواده هایشان هر جنایتی مرتکب انجام می شدند هیچ کس حق بازداشت آن ها را نداشت .

وی ادامه داد: امروز هم بدبختی برخی از دولت های اسلامی در دنیا از همین قانون سرچشمه گرفته که نمی توانند در کشور خود از حقوق مسلم ملت هایشان دفاع کنند و وابسته به دشمنان هستند.

امام جمعه مهریز اظهار داشت: آمریکای جنایتکار همیشه و در همه حال و امروز نیز دشمن شماره یک ملت ایران است و ترامپ محور آشکار شیطان بزرگ است و نباید هیچ وقت دل به سراب آمریکا بست.

محی الدینی اظهار داشت: آمریکا با به راه انداختن جنگ های نیابتی در کشورهای اسلامی به بهانه خاورمیانه جدید به دنبال تجزیه و تضعیف ملت مسلمان است و در اصل داعش و تکفیری ها دست پرورده آنها هستند.

امام جمعه مهریز گفت: داعش و دشمنان ، به حول و قوه الهی نفس های آخر خود را می کشند و حتی توطئه اقلیم کردستان عراق به فضل الهی نقش بر آب شد و از رئیس جمهوری ایران بخاطر اینکه بلافاصله بعد از یاوه گویی های ترامپ به خوبی پاسخ او را داد باید تشکر کرد.

محی الدینی تصریح کرد: همه عالم به خوبی می دانند مشکل رژیم سلطه طلب آمریکا با ایران موضوع هسته ای و برجام نیست بلکه آنها با چیزی به نام انقلاب اسلامی و نفوذ آن در منطقه و ملت سلحشور و مستقل ایران مشکل دارند.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزدقرار دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *