چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

مسئولان موضع گرفتن در برابر لجن پراکنی دشمن را از رهبر انقلاب بیاموزند

انتشار: جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۶:۵۴ |
کد خبر: 37252 |
بازدید: 71 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت شهرستان ورامین با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اظهارات ترامپ از مسئولان خواست تا موضع گرفتن در برابر لجن پراکنی های دشمن را از رهبر انقلاب بیاموزند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص اظهارات ترامپ نشان از اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد و مسئولان نظام نیز باید سخن گفتن و موضع گرفتن در برابر لجن پراکنی های دشمن را از رهبری بیاموزند چرا که در برابر تهدید دشمن موضع انفعالی قابل قبول نیست.

وی تأکید کرد: در مواجهه با کینه توزی های دشمنان قسم خورده نظام همه باید با صلابت و قدرت موضع تهاجمی گرفت.

وی تصریح کرد: دشمنی آمریکا با نظام مقدس جمهوری اسلامی برای همگان آشکار شده و اجماعی ملی میان همه جریانات سیاسی در مواجهه با سخنان رئیس جمهور آمریکا به جود آمده است .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: دشمنی آمریکا با ایران هیچ ارتباطی با برجام ندارد بلکه آمریکا با اصل انقلاب اسلامی مشکل دارد.

محمودی تأکید کرد: ملت ایران در یوم الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در صفوفی به هم پیوسته پاسخ دندان شکن به آمریکا داده و بار دیگر فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند.

وی گفت: این که آمریکا همزمان با مخالفت با برجام ، سخن از تغییر نظام مقدس جمهوری اسلامی می دهد ، نشان می دهد که این دولت با اصل انقلاب که باعث بیداری آزادیخواهان شده مخالف است .

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به فرارسیدن هفته تربیت بدنی گفت: کمک به عرصه ورزش بسیار ضروری است و باعث می شود که سطح سلامت عمومی مردم بالا رود.

وی گفت: امکانات ورزشی شهرستان ورامین مناسب نیست و مسئولان باید به جای حرف های شعاری و مصاحبه های مختلف، وارد میدان عمل شده و با بهره گیری از تلاش خیرین نسبت به افزایش سطح سرانه ورزشی شهرستان اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *