چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

اجازه بحث در مسئله دفاعی و موشکی را نخواهیم داد

انتشار: جمعه, ۲۸ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۳:۵۰ |
کد خبر: 37250 |
بازدید: 85 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان قرچک گفت: در مسئله دفاعی و موشکی نباید اجازه هیچ بحث و گفتگو و مذاکره ای به اروپایی ها داده شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: حمایت از حاکم عادل و مبارزه با حاکم ظلم یک وظیفه است، همه باید تلاش کنیم مملکت اسلامی بدست نااهلان نیافتد.

وی با اشاره به سخنام مقام معظم رهبری، بیان کرد: اسلام، دین عقلانیت، معنویت و عدالت است و محور حرکت مسئولین در نظام اسلامی باید این ملاک ها برتر باشد، حاکم صالح و سالم جامعه را می سازد و اصلاح می کند.

اسماعیلیز گفت: شعار فرصت طلبان در طول تاریخ اصلاح، آفاتی که می تواند نهضت اسلامی را دچار انحراف کند و از راه اصلاح به فساد کشاند.

وی افزود: نفوذ اندیشه های بیگانه از دو طریق دوستان جاهل و غافل، دشمنان آگاه و مغرض، تجدد گرایی افراطی که با دید بیگانه از دین، غافل از قدرت الهی، نصرت الهی، عزت الهی، برمحور تفکر ماتریالیستی صورت می گیرد که بدون اصول و چهار چوب است، نفوذ و رخنه فرصت طلبان بزرگترین آفت از میان آفات انحرف این گروه هستند، فقط سیاسی کارا و بدنبال منافع خودشان هستند وتنها راه درمان بصیرت است.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: سرپیچی و غرور محصول تنگ نظری است و باعث می شود از امام، رهبر الهی، از روحانیت اصیل، از جایگاه ولایت سرپیچی شود، گاهی خود را بهتر می دانند.

وی تصریح کرد: امروز توطئه ای توسط بیگانگان طراحی و عناصر وابسته داخلی اجرای می کنند، حرکت مراکز علمی و دانشگاهی ما بر محور مبانی فکری غربی نقشه دشمن است و باید مراقب ارکان و اساس متون آموزش و معلومات دانشگاهی اسلامی باشیم.

اسماعیلی افزود: اگر سیاست کلان مرکز دانشگاهی ما اسلامی ناب نباشد خطر ناک است، توطئه دیگر با تهمت ها و دروغ ها بدنبال ترور شخصیت عناصر مفید و صالح این نظام هستند، بدنبال تقلیل قدرت ولایت و تضعیف جایگاههای انقلابی و ولایی هستند.

وی گفت: قدرت امروز جایگاه ولایت فقیه بیچارشان کرده است، وضعیت رو به رشد در منطقه به برکت سیاست و درایت رهبر بصیر و فرزانه ماست، نقشه ها یکی پس از دیگری خنثی شده است، توطئه کردستان عراق هم که توسط گروهک بارزانی شروع شد با روشنگری به موقع توسط کردهای آگاه و غیور کردستان جمع شد، خود کردها ی کردستان کرکوک را براحتی گرفتند و تحویل دولت عراق دادند، چون متوجه اند عراق متحد می تواند دوام و موفق شود.

امام جمعه شهرستان قرچک تصریح کرد: در بحث برجام آمریکا یی ها مثل همیشه با شیطنت مدرن وارد می شود، اروپایی ها را جلو انداختند که شما جلوی قدرت موشکی ایران را بگیرید، ما برجام را بپذیریم.

وی در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: اگر آنان برجام را پاره کنند، ما ریز ریز خواهیم کرد و در مسئله دفاعی و موشکی نباید اجازه هیچ بحث و گفتگو و مذاکره ای به اروپایی ها داده شود.

(منبع خبر: قرچک آنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *