چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

ملت ما یکپارچه بسیجی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند

انتشار: دوشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۰۵:۳۹ |
کد خبر: 37145 |
بازدید: 63 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان فیروزکوه موضع گیری و مخالفت خود و شورای اداری شهرستان فیروزکوه را در مقابل سخنان ترامپ، رئیس جمهور امریکا اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه، ضمن محکومیت سخنان ترامپ، رئیس جمهور امریکا، خاطرنشان کرد: عکس العمل جانانه کشور جمهوری اسلامی در مقابل سخنان رئیس جمهور امریکا این پیام را به دنبال دارد که نظام جمهوری اسلامی ایران پایبند به مسیری که انتخاب کرده است و سه قوا و نهادها مصمم به اجرای اهداف نظام و سخنان رهبری هستند.

وی در این خصوص تاکید کرد: امریکا به جهت این که به بن بست سیاسی در دنیا نزدیک شده است این گونه با عصبانیت و ناراحتی صحبت می کند؛ دشمنان توافق نامه ۵+۱ دشمنان واقعی جمهوری اسلامی ایران هستند؛ از این موضوع ناراحت هستند که چگونه پای این مذاکره نشستند و این توافق نامه را امضا کردند و این نشاندهنده دیپلماسی قوی نظام جمهوری اسلامی ایران است که اینها را وادار به امضای توافق نامه ای کرده که الان نمی توانند آن را نادیده بگیرند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به سخنان ترامپ مبنی بر پاره کردن برجام، خاطر نشان کرد: همه می دانستند ترامپ در این سخنرانی بحث پاره کردن و کناره گیری از برجام را مطرح کند ولی باز هم ترامپ نتوانست واضح این کناره گیری را اعلام کند و برجام را پاره کند؛ حتما برجام برنامه محکم و خوبی است که با همه این شعارهای تبلیغاتی این امر به مطالب جغرافیایی و تاریخی کذبی منتهی شد که از روی عصبانیت بود.

وی به قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: نه تنها ریاست جمهوری بلکه ملت ایران در مقابل این سخنان واهی و کذب واکنش نشان دادند و اینها برگرفته از رهبری فرزانه انقلاب اسلامی است که با سخنان خود به سخنان واهی استکبار جهانی پایان خواهند داد.

نورالله طاهری موضع گیری و مخالفت خود و شورای اداری شهرستان فیروزکوه را در مقابل سخنان ترامپ، رئیس جمهور امریکا اعلام کرد و تصریح داشت: همه مردم در مقابل این سخنان توهین آمیز یکصدا و یکدست شدند و این همدلی و کنار گذاشتن اختلاف سلیقه ها در چنین موقعیت هایی بی نظیر است.

وی در پایان تاکید بر نقاط حساس و خط قرمز نظام داشت و گفت: سپاه پاسداران و بسیج ما خط قرمز است، کسانی که در مواقع حساس به داد نظام و مردم رسیدند، کسانی که تمام سختی ها را برای رفاه این ملت متحمل می شوند، کسانی که خارج از مرزهای ایران اسلامی با تفکیری ها و داعش می جنگندند تا ضربه ای به نظام و ملت وارد نشود؛ این عزیزان را ملت تنها نخواهند گذاشت و ملت ما یکپارچه بسیجی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند؛ روزهای آخر ترامپ و غرب فرا می رسد و آنها به سرنوشت دوستان گذشته خود دچار خواهند شد.

(منبع خبر: فرمانداری فیروزکوه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *