چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

تغییر اعضای شورای اسلامی به این معناست که مردم به سرعت توسعه نیاز دارند

انتشار: شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۹:۵۶ |
کد خبر: 37086 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران با اشاره به تغییر ۸۷ درصد از اعضای شورای اسلامی در شهرهای استان تهران ، تغییر اعضای شورای اسلامی را نشانه ای بر نیاز مردم به سرعت توسعه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران در آئین معارفه شهردار جدید جوادآباد ورامین که با حضور فرماندار ، مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد اظهار کرد : اعضای ۸۷ درصد از شوراهای اسلامی شهر در استان تهران تغییر کرده است

هادی رحمتی افزود: از مجموع ۴۷ شورای شهر در استان تهران ،۸۷ درصد از اعضای شوراهای اسلامی شهر در دوره پنجم نسبت به دوره چهارم تغییر پیدا کرده و این نشان از تحول در استان است.

وی افزود : این تغییر به آن معنی نیست که اعضای قبلی شوراهای اسلامی کاری برای مردم انجام نداده اند بلکه نشان می دهد که مردم خواهان شتاب در توسعه ، عمران و آبادانی مناطق خود هستند.

رحمتی تأکید کرد: این که مردم به اعضای جدید شورای اسلامی اعتماد کرده اند و سکان مدیریت شهر را به آن ها سپرده اند ، بار مسئولیت آن ها را سنگین می کند و آن ها باید با شناخت و علمی که نسبت به امور مناطق حوزه خود دارند ، در توسعه عمران و آبادنی مناطق کوشا باشند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران با اشاره به قابلیت های ویژه شهر جوادآباد افزود : اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد باید ضمن کنترل و افزایش درآمد ، هزینه اعتبارات را کنترل کرده و به توسعه فضای سبز و مراودات اقتصادی خرد با رویکرد اقتصاد کشاروزی تلاش کنند.

وی تأکید کرد: اگر قرار است که در شهر جوادآباد افراد به حوزه صنعت نیز واردشوند باید به فکر صنایع تبدیلی کشاورزی باشد تا میراثی که از اجداد ما در کشاورزی به ما رسیده نابود نشود.

رحمتی افزود : هیچ کس حق تغییر اساسی ناموزون کشاورزی منطقه را ندارد و حتی اقتصاد شهرداری نیز باید بر اساس اقتصاد کشاروزی برنامه ریزی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *