چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

جلوگیری از برنامه‌های تبلیغاتی در سفرهای شهرستانی

انتشار: شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۹:۲۰ |
کد خبر: 37085 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: استاندار تهران از سفرهای ۱۴ ساعته به شهرستان های این استان در جهت آشنایی و حل مشکلات موجود خبر داد و افزود: در سفرهای شهرستانی از انجام برنامه‌های تبلیغاتی که سودی برای مردم نخواهد داشت، جلوگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – محمد حسین مقیمی در دیدار با فرماندار، امام جمعه، اعضا شورای تامین، شوراهای شهر و روسای ادارات شهرستان قرچک، طی سخنانی ضمن تاکید بر راه اندازی کارگروه با حضور افراد تاثیرگذار شهرستان گفت: ما در دوره ای که خدمتگزار مردم در استان هستیم، موظف به حل مشکلات هستیم، به همین صورت نیز فرمانداران و دیگر ادارات در شهرستان ها باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات منطقه خدمت خود به کار گیرند.

وی با بیان این که شرایط فعلی زندگی مردم، زیبنده نظام جمهوری اسلامی و مردم نیست، اضافه کرد: همه چشم ها به سوی استان تهراناست و اتفاق خوب این استان برای کشور الگو می شود و اتفاق بد آن نیز در سراسر کشور تخریب را در پی خواهد داشت.

استاندار تهران با تاکید بر پیگیری مشکلات مردم، افزود: این تعداد افراد معتاد و متکدی در استان تهران زیبنده نیست، باید با فوریت و جدیت این معضلات را حل کنیم، از کار ترسی نداشته باشیم، ما مسئول هستیم، خداوند هم کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به سفرهای کاری ۱۴ ساعته مدیران کل و استاندار به شهرستان های استان تهران، اضافه کرد: در این سفرها به حل مشکلات حل نشده شهرستان با کمک مدیران کل خواهیم پرداخت و پس از آن نیز یک جلسه برای مبارزه با مواد مخدر و یک جلسه شورای تامین شهرستان برگزار می شود.

مقیمی با تاکید بر حل مشکلات مردم، گفت: باید در این سفرها از زبان مسئولین محل، مشکلات عمده شهرستان را بشنویم.

وی با بیان اشاره به شوراهای اسلامی استان تهران، گفت: ما ۱۱۷ هزار نفر عضو شورا داریم، که طبق تقسیمات نظامی اگر بنگریم، ۴۰ لشکر ۳۰۰۰ نفری مکانیزه خواهد شد، این نخبگان برای حل امور مردمی وارد شدند، اگر این ۱۱۷ هزار نفر درست سامان دهی و هدایت شوند و تنها به دنبال مسائل عادی و پیش پا افتاده مانند تراکم نروند و به مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور توجه کنند، کمک های زیادی انجام خواهند داد.

گفتنی است مسعود مرسلپور فرماندار به همراه حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، معاونین، اعضای شورای تأمین و برخی رؤسای ادارات شهرستان قرچک با محمدحسین مقیمی استاندار جدید تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *