پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷

سپاه پاسداران آبروی اسلام و اقتدار نظام است

انتشار: جمعه, ۲۱ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۰۴:۰۳ |
کد خبر: 37074 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


گرگان – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت گرگان با اشاره به یاوه گویی های رییس جمهور آمریکا علیه سپاه گفت که این نیروی مردمی دژ محکم برای اسلام و اقتدار نظام محسوب می شود و در همه شرایط از فعالیت آن حمایت خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام قربانعلی برقرار در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر گرگان اظهار کرد: امروز افتخار ما این است که فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمام قد در برابر دهن کجی آمریکا علیه کشورمی ایستد و خواستار جمع آوری پایگاه های آمریکا در منطقه می شود.

وی گفت: همواره به داشتن چنین نیروهایی که برای اسلام و نظام بالندگی رقم می زنند، افتخار کنیم.

امام جمعه موقت گرگان در خصوص ارتباط با آمریکا، افزود: رابطه ما با این کشور نباید به قیمت صرف نظر کردن از اصول ، ارزش ها و استقلال کامل در زمینه های سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی باشد.

به گفته وی؛ رهبر معظم انقلاب نیز تاکید کرده اند ما مخالف رابطه با دنیا نیستیم ولی باید در این راه، اصول خود را رعایت و حفظ کنیم.

حجت الاسلام برقرار افزود: متاسفانه برخی در داخل کشورعنوان می کنند که در رابطه با آمریکا کوتاه بیاییم که این روش فکری درست نیست زیرا هر طرح که راه نفوذ دشمن را فراهم کند، حرام است.

وی گفت: با تداوم راه انقلاب و بالندگی اسلام ناب محمدی در دنیا، آبروی آمریکا و اسرائیل برباد رفته و دنیا هم روز به روز نسبت به این کشورها بی اعتماد می شود و دشمن به دلیل ترس از اقتدار انقلاب و اسلام هر بار دست به بهانه ای جدید علیه کشور ما می زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *