پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷

مهمترین دلیل عصبانیت آمریکا شکست سیاست های این کشور در خاورمیانه است

انتشار: جمعه, ۲۱ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۸:۰۵ |
کد خبر: 37058 |
بازدید: 55 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهر جوادآباد گفت: مهمترین دلیل عصبانیت آمریکا از ایران، شکست سیاست های مداخله جویانه آن ها در منطقه است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام حسین رضا پور در خطبه های این هفته نماز جمعه جوادآباد ورامین گفت : آمریکا شکست پرورش یافتگان خود در منطقه نظیر گروه های تکفیری مثل داعش در عراق و سوریه را به دلیل اقتدار و توان دفاعی ایران می دانند و این امر موجب عصبانیت سیاستمداران آن ها شده است.

وی افزود: آمریکا در مواجهه با ایران، نوک پیکان حمله خود را به سمت توان دفاعی و موشکی ایران و به ویژه سپاه پاسداران قرار داده و تلاش دارد که سپاه پاسداران، فرماندهان و ارگان هایی که با سپاه همراهی می کنند را در لیست تحریم ها قرار دهد.

رضا پور با اشاره به امکان قرار دادن سپاه پاسداران از سوی ترامپ به عنوان گروه تروریستی و جواب قاطع فرمانده سپاه پاسداران گفت: فرمانده سپاه خطاب به ترامپ اعلام داشت که اگر آمریکا مرتکب این اشتباه شود، ارتش آمریکا در سراسر جهان بخصوص منطقه، بمثابه داعش است و باید تا شعاع ۲ هزار کیلومتری از مرزهای ایران عقب نشینی کند.

وی تصریح کرد: سپاه عامل اصلی حفظ امنیت و اقتدار و عزت کشور است و به فرموده امام (ره) اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

امام جمعه جوادآباد با اشاره به تلاش سپاه در مقابله با نیروهای تروریستی داعش گفت: تجربه نشان داده که آمریکا هیچ گاه توان مقابله با تروریست ها را ندارد و این سپاه پاسداران بود که در مقابل تروریست ها ایستاد و آنها را زمین گیر کرد.

وی با اشاره به تلاش ترامپ برای خروج از برجام گفت: مطرح شدن خروج آمریکا از ترامپ فقط به خاطر وارد کردن فشار به جمهوری اسلامی است که یقینا ایستادگی مردم و مسئولان این توطئه را نیز خنثی می کند.

وی تاکید کرد: امروز نیاز کشور به وحدت کلمه و حفظ یکپارچگی است تا توطئه های دشمنان قسم خورده نظام همچون گذشته خنثی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *