چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

آمریکا با خارج شدن از برجام اعتماد جهانی را از دست می دهد

انتشار: جمعه, ۲۱ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۹:۳۸ |
کد خبر: 37055 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان قرچک گفت: اگر آمریکا بخواهد از برجام خارج شود، اعتماد جهانی را از دست می دهند و ما حرکت و چرخه علمی را ادامه خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: بزرگترین امتحان در عرصه خدمت عرصه ریاست و سیاست و اداره جامعه است، بزرگترین معروف و بزرگترین منکر در جامعه اسلامی حاکمیت سالم یا فاسد است.

وی گفت: اگر در جامعه اسلامی کسی معتقد به مسئولیت های سالم و صالح نباشد حسینی نیست، اگر نسبت به انتخاب مسئولین کلانتر بی تفاوت باشیم یا حق محور و شایسته محور نباشیم، مدیون امام حسین (ع) هستیم، حسینی یک خط و یک راهنما، یک مهندس راه دارد و آن ولی امر الهی است، اگر اطاعت کرد موفق است.

اسماعیلی افزود: اگر شرط و شروط گذاشت و به هر بهانه ای از خط خارج شد او دیگر شیعه و حسینی نیست، از خط منصرف و نتیجه انصراف، انحراف است، در سیاست داخلی، خارجی، مواضع مختلف بین المللی نباید نگران باشد و گوش به فرمان فرمانده کل قوا باشد، خیر دنیا و آخرت را کسب می کند.

وی تاکید کرد: امروز دشمن شماره یک ملت های جهان آمریکا، مطمئن ترین، امین ترین و مخلص ترین نیروی امنیتی دنیا سپاه پاسداران را تروریست معرفی می کند، سپاهی که به اذعان همه آگاهان، امنیت منطقه را تامین کرده است ، اگر سپاه نبود دنیا غرق در تروریست می شد.

امام جمعه قرچک تصریح کرد: اگر سپاه تروریست باشد، به تعبیر فرمانده کل سپاه، ارتش آمریکا بزرگترین تروریست است و آن وقت باید دنبال سوراخ موش بگردد تا حفظ شود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، بیان کرد: اگر آمریکا بخواهد از برجام خارج شود ما مشکل و مانعی نداریم آنان ضرر می کنید، اعتماد جهانی را از دست می دهند از عهد و پیمان هم پیمانانشان خود خارج می شوید ما حرکت و چرخه علمی را ادامه خواهیم داد.

اسماعیلی گفت: عناصر داخلی فرصت طلب و جاهل حواس خود را جمع کنند، بدون حساب، کتاب و آینده نگری سخنی نگویند، نمایندگانی که فقط به دنبال شایسته سالاری هستید در انتقادتان نسبت به عملکردها و برنامه های ارزشی و مذهبی و حبل متین را زیر سوال می برید، گوش دهید اگر تبل حسین (ع) نغورد ابرقدرت های ظالم و مستکبر قرن ها جلو تر پیشینیان شما را غورت می دادند و امروز هم همه شما و ما در پناه امام حسین (ع) و پرچم عزای آن حضرت نفس می کشیم.

وی تاکید کرد: همه قوا و مسئولان بجای حاشیه پردازی ها به فکر معیشت مردم، بی کاری و مدیریت سالم و انقلابی باشند، هر روز به دستگاهای ارزشی و کارآمد تهمت زدن و نقشه کشیدن ظلم به نظام اسلامی، ملت و به خون های مقدس شهدا است.

امام جمعه قرچک بیان کرد: اتهاماتی که علیه رئیس دستگاه و قوه قضائیه شده نشات از کار فتنه گران و ضد انقلابیان است، شبکه های مغرض و وابسته به دنبال خوراک هستند و امروز بزرگترین ظلم به جمهوری اسلامی دانسته یا ندانسته خدمت به شبکه های بیگانه است .

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شوراهای شهرستان تاکید کرد: جلوی حاشیه سازی ها و باند بازی ها را بگیرند و همین هفته شهرداری مومن و ولایتی که هم شهر را و مردم، هم جایگاها را بشناسد و در مناسبت ها با روحیه جهادی و انقلابی بتواند کار کند انتخاب کنید.

(منبع خبر: قرچک آنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *