شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

دشمن در صورت اقدام نامناسب پاسخ قاطعی از مردم ایران دریافت خواهد کرد

انتشار: جمعه, ۲۱ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۹:۰۹ |
کد خبر: 37054 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان دماوند گفت: رئیس جمهوری آمریکا بداند در صورتی که اقدام نامناسبی علیه ایران انجام دهد پاسخ پشیمان کننده و قاطعی از مردم ایران دریافت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی روز جمعه در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در مسجد جامع شهر دماوند با اشاره به اقدامات اخیر غرب افزود: رهبر معظم انقلاب همواره به این شیطان بزرگ هشدار داده و تاکید کردند که فریب لبخند دشمن را نخوریم و فرمودند به مذاکره با آمریکا بدبین هستم.

وی گفت: مردم ایران از دولت، قوه قضائیه و قوه مجریه و همچنین از نیروهای انتظامی، نظامی و اطلاعاتی سپاه پاسداران جانانه حمایت خواهند کرد.

حجت الاسلام فتاح دماوندی با اشاره به دفاع رئیس جمهوری از سپاه پاسداران، تاکید کرد: سپاه همان سپاه همیشگی است و همیشه حامی مظلومان و دشمن مستکبران بوده و خار چشم تروریست ها و منافقین است.

امام جمعه دماوند خاطر نشان کرد: تنها راه نجات و پیشرفت ملت ما، وحدت و یکپارچگی و اطاعت از فرمان رهبری است و در منافع ملی باید اختلاف سلیقه ها را کنار بگذاریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>