چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

تأمین امنیت مردم در جامعه دغدغه مسئولان باشد

انتشار: پنج شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۰۲:۵۰ |
کد خبر: 37022 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: یکی از دغدغه‌های مسئولان در جامعه اسلامی باید تأمین امنیت مردم باشد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری امروز در مراسم کلنگ‌زنی پاسگاه انتظامی روستای داوودآباد شهرستان قرچک اظهار داشت: در آخرین روزهای هفته ناجا قرار داریم و از دهیاری و اعضاء شورای اسلامی روستا داوود در خصوص واگذاری زمین به نیروی انتظامی تقدیر و تشکر می‌کنم.

ناظری گفت: امنیت و آسایش که همه شما مشاهده می‌کنید به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و شهدای مدافع حرم است که از جان خود برای این ملت می‌گذرند تا مردم در امنیت و آسایش زندگی کنند.

وی گفت: پلیس تنها سازمانی است که خدماتش در مقابل دید مردم قرار دارد و اقدامات پلیس اقتدار نظام را می‌رساند که پلیس چطور با مردم و فرد متخلف برخورد می‌کنند.

وی بیان داشت: پلیس برای همه، امنیت برای همه یعنی آسایش، امنیت، اقتدار و برخورد مناسب با مردم است، زمانی امنیت پایدار می‌ماند که مردم در کنار ناجا باشند.

قر1

ناظری تأکید کرد: زمانی که دیدگاه مردم، مسؤولان و نیروی انتظامی امنیت نباشد امنیت در جامعه پایدار نمی‌شود و جا دارد که از همه مردم، بخصوص مسؤولان تقاضا کنم که امنیت را اولویت کاری خود قرار دهند.

ناظری افزود: افزایش کلانتری‌ها و پاسگاه امنیت در شهرستان دوچندان می‌شود چون مردم با دیدن کلانتری در کنار خود احساس آسایش می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: من در همین‌جا به همه مسؤولان قول می‌دهم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن این پاسگاه را افتتاح کنیم تا نظم و امنیت را در شهرستان افزایش یابد.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *