اقدامات و تمهیدات پدافند غیرعامل در دستگاهها و ارگانهای قرچک لحاظ شود | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

اقدامات و تمهیدات پدافند غیرعامل در دستگاهها و ارگانهای قرچک لحاظ شود

انتشار: چهارشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۳۷:۱۶ |
کد خبر: 36990 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک: اقدامات و تمهیدات پدافند غیرعامل باید در تمام طول سال و همه ابعاد فعـالیت های دستگاهها و ارگانها لحاظ شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علیرضا جعفری در جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان قرچک با اشاره به اهمیت موضوع پدافند و ضرورت کاربست دستورالعمل های این حوزه گفت: لازم است فرهنگ سازی در این حوزه انجام گیرد و مفهوم پدافند به نسلهای آینده ساز کشور شناسانده شود و این کار از طریق آموزش و تدوین برنامه های مناسب در آموزش و پرورش امکان پذیر است.

وی گفت: پدافند غیرعامل در همه حوزه های زندگی اجتماعی است و شرائط امروزه اقتضا میکند جهت حفاظت از ارزشها و هنجارها، چارچوب های پدافند را در حوزه فضای مجازی به کار بسته تا از آسیب پذیری محفوظ بمانیم.

 قر2

جعفری با اشاره به در پیش بودن هفته نکوداشت پدافند غیرعامل تاکید کرد: اقدامات و تمهیدات پدافند غیرعامل باید در تمام طول سال و همه ابعاد فعـالیت های دستگاهها و ارگانها لحاظ شود و در هفته نکوداشت پدافند اهتمام مضاعف و برنامه ریزی جدی با هماهنگی اعضای شورا جهت تقویت ارکان و پایه پدافندی شهرستان صورت گیرد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک با اشاره به لزوم تدوین طرح ها و سناریوهای منطبق بر دستورالعمل های پدافند غیر عامل جهت برگزاری مانورها بر مشارکت همه دستگاه ها در برنامه های هفته نکوداشت پدافند غیرعامل تأکید کرد.

 قر1

گفتی است در ادامه این جلسه اعضای حاضر در جلسه گزارشی از وضعیت و اقدامات خود در زمینه پدافند غیرعامل ارائه دادند.

جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان قرچک به ریاست علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *