جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

راه اندازی پلیس فتا در نیروی انتظامی گرمسار

انتشار: چهارشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۳۶:۴۵ |
کد خبر: 36989 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: فرمانده نیروی انتظامی گرمسار درجمع فعالین حوزه اصناف گرمسار گفت: پلیس فتا به دلیل اهمیت به حضور در بخش جرائم سایبری و مجازی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی گرمسار به صورت ویژه راه اندازی شده است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز همایش پلیس ، امنیت واصناف به مناسبت هفته نیروی انتظامی در گرمسار با حضور فرمانده نیروی انتظامی گرمسار، رئیس اتاق اصناف و جمعی از اتحادیه های صنفی گرمسار در محل سالن هلال احمر گرمسار برگزار شد .

سرهنگ ابوذر قربانی؛ فرمانده نیروی انتظامی گرمسار به نقش تاثیرگذار پلیس در امنیت اقتصادی و اجتماعی برای ایجاد محیط پاک در بازار ها اشاره کردو گفت: نیروی انتظامی در کنار مسائل انظباطی و امنیتی در محیط بیرونی بازارها همیشه دوست و یاور اصناف بوده است اما نمی گذارد متخلفین در این فضا دوست دانه ورود پیدا کنند و با متخلفین با هماهنگی اتاق اصناف و در بازرسی ها برخورد قانونی خواهیم نمود .

فرمانده نیروی انتظامی گرمسار پلیس را یک رکن جدا نشدنی در اصناف و بازار کشور برشمردو اظهارداشت: نباید یک نگاه منفی به حضور پلیس در فضای کسب و کارداشت بلکه این حضور تنها به واسطه امنیت اقتصادی است تا بتوانیم یک جامعه پاک و آرام داشته باشیم .

سرهنگ قربانی به هوشیاری اصناف و بازاریان و تعامل با سازمان های امنیتی در ایجاد محیط سالم و بدون تنش خواستار شد و گفت:برخی از سارقین با تغییر شیوه رفتاری خود از اصناف و بازار یان سوء استفاده می کنند که این شیوه سرقت در کشور و استان وشهر کشف و منهدم شده است .

در ادامه این مراسم محمود علیزاده؛ رئیس اتاق اصناف شهرستان گرمسار به فعالیت صنوف و تعامل با پلیس در حوزه های مختلف اشاره کردو افزود: صنوف باید در تمام موارد انظباط و قوانین را رعایت کنند تا هیچ گزندی به خود و جامعه صنوف و بازاریان وارد نشود .

علیزاده از کنترل بازار با ایجاد گشت های مشترک اصناف و اماکن نیروی انتظامی در برخورد با متخلفین در طول سال و شلوغی بازار خبرداد .

در پایان این مراسم از بیش از ۵ نفر اصناف نمونه و برقرار کننده امنیت در حوزه بازار با هدایایی تجلیل شد .

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *