جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

دبیران اجرایی و هنری سیزدهمین همایش نمایش منصوب شدند

انتشار: سه شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۰۳:۱۴ |
کد خبر: 36960 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: در احکام جداگانه دبیران اجرایی و هنری سیزدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- با حکم میثم تفرشی دبیر سیزدهمین همایش نمایش و رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین علیرضا امینی به عنوان دبیر اجرایی و راضیه ده‌پائینی دبیر هنری سیزدهمین همایش نمایش شهرستان منصوب شدند.

در حکم میثم تفرشی خطاب به علیرضا امینی و راضیه ده‌پائینی آمده است:

اشتغال به کار هنر، ذکر ثنای حضرت حق است و زهی ذکر که از زبان بگذرد و به دست می‌آید و گوشه‌ای از جمال مذکور را بر پرده‌ای نقش کند و اما هنر نمایش، هنری انسان ساز و تعالی بخش است … نظر به برگزاری «سیزدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین» و با عنایت به سوابق و تجارب اجرایی- هنری ارزشمند جنابعالی در عرصه هنرهای نمایشی در سطح شهرستان ورامین، بدینوسیله به عنوان «دبیر اجرایی- هنری سیزدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین» منصوب می‌شوید. شایسته است همچون گذشته با همکاری و مشارکت همه هنرمندان و استفاده از ظرفیت‌های موجود و مشورت با پیشکسوتان در راه اعتلا و هر چه باشکوه‌تر این رخداد مهم فرهنگی- هنری در د یار ۱۵ خرداد و دشت بزرگ ورامین کوشا و ساعی باشید.

امید است در قدم نهادن در مسیر فرهنگ و هنر که برخواسته از تعهد و ایثار می‌باشد همیشه ایام موفق و منصور باشید.

گفتنی است سیزدهمین همایش نمایش همایش شهرستان ورامین نیمه اول بهمن ماه برای نخستین بار با حضور هنرمندان شهرستان‌های ورامین- قرچک- پیشوا به مرکزیت شهرستان ورامین با شعار «تئاتر سرمایه همدلی» برگزار می‌شود.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *