چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

۱۹دانش آموز مصدوم هرمزگان در خانه تحصیل می کنند

انتشار: دوشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۶:۳۴ |
کد خبر: 36950 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


بندر

بندر عباس – ابتکارآنلاین: معاون متوسطه آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: هم اکنون ۱۹ نفر از دانش‌ آموزان آسیب‌ دیده در حادثه واژگونی اتوبوس در داراب فارس با شروع سال تحصیلی جدید، در خانه تحت آموزش قرار گرفته‌ اند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – موسی دادی زاده روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: برای این دانش آموزان که ۱۴ نفر در شهرستان میناب، چهار نفر در رودان و یک نفر در روستای حاجی‌ آباد است، کلاس های تک نفره برگزار شده است.

وی بیان داشت: تا اعلام نظر قطعی پزشکان مبنی بر بهبود کامل جسمی و روحی این دانش آموزان، معلم‌ ها به شکل اختصاصی کلاس ‌ها را برگزار کرده و در صورت بهبودی، با نظر وزارت آموزش ‌و پرورش منطقه، در مدارس حضور می‌ یابند.

معاون متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان اظهارکرد: چهار دانش آموز بستری در بیمارستان شیراز نیز به لحاظ روحی و جسمی آمادگی آموزش را ندارند و تا بهبودی کامل امکان ادامه تحصیل برای آن ها وجود ندارد.

دادی زاده یادآورشد: براساس توافق های انجام‌ شده با وزارت آموزش ‌و پرورش مقرر شد، به ‌محض اعلام آمادگی از سوی پزشکان متخصص و خانواده‌ ها، کلاس‌ های خصوصی برای این دانش آموزان نیز برگزار شود.

حادثه واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش آموز عضو تشکیلات فرزانگان استان هرمزگان حدود ساعت چهار بامداد جمعه دهم شهریور ۹۶ در شهرستان داراب در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شیراز رخ داد.

در این حادثه هفت دانش آموز، سرپرست آنها و همچنین مالک اتوبوس جان باختند و ۳۴ نفر مصدوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>