توجه به حوزه جرائم فضای مجازی و سایبری | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

توجه به حوزه جرائم فضای مجازی و سایبری

انتشار: دوشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۰:۳۷ |
کد خبر: 36929 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: فرمانده نیروی انتظامی گرمسار در جمع نیرو های انتظامی و نظامی شهرستان گرمسار گفت: یکی از رویکرد های لازم با توجه به رشد حوزه فضای مجازی در کشور فعال شدن بخش پلیس فتا در بخش فضای مجازی و سایبری در اولویت برنامه ای این ارگان است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – صبحگاه مشترک نیرو های انتظامی و نظامی با حضور فرماندار و دیگر مسئولان اجرایی در محل ستاد فرماندهی انتظامی گرمسار برگزار شد .

در این مراسم سرهنگ ابوذر قربانی؛ فرمانده نیروی انتظامی گرمسار با اعلام این مطلب تامین نظم و امنیت را از وظایف ذاتی نیروهای انتظامی و نظامی برشمردو افزود: نیرو انتظامی می خواهد مردم با تعامل گسترده خود در بخش تامین امنیت کشور و منطقه مورد زندگی خود مشارکت داشته باشند و شماره های تماس ۱۹۷ و ۱۱۰ این مشارکت را همگانی و رسمی تر کرده است .

فرمانده نیروی انتظامی گرمساردر ادامه به کشف ۷۸ درصدی سرقت ها در سطح شهرستان گرمسار اشاره کردو گفت: در بحث مقابله با جرائم خشن نیز در شهرستان اقدامات خوبی انجام شده است به طوری که ۸۰ فقره سرقت از منزل در ۶ ماهه ابتدایی سال رخ داده است .

در ادامه این مراسم داریوش طاهری؛ فرماندارگرمسار گفت:امروزه یکی از ارکان پیشرفت هر جامعه ای وجود امنیت در آن جامعه بوده و امنیت به عنوان سرشاخه سایر حوزه ها در جلب رضایت مردم دارای اهمیت خاص می باشد که اگر امنیت خدشه دار شود زندگی به کام مردم نیز تلخ خواهد شد.

طاهری اظهارداشت:تحقق این وظیفه بزرگ در سایه اتکال به خدای متعال ، اعتقاد راسخ به « ولایت فقیه » ،عمل به قانون و رعایت موازین شرعی حاصل می گردد.

وی ادامه داد: نیروهای انتظامی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش‌مردم ،نموداقتدار،نظم،مهربانی و رأفت در جامعه هستند.

در پایان این مراسم نیز از ۱۰ نفر از پرسنل ساعی و نمونه نیروی انتظامی گرمسار با هدایایی تجلیل شد .

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *