سخنان اخیر رئیس جمهور بی توجهی به گفتمان انقلاب بود | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

سخنان اخیر رئیس جمهور بی توجهی به گفتمان انقلاب بود

انتشار: دوشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۹:۳۰ |
کد خبر: 36927 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک گفت: دشمن قصد ایجاد شکاف سیاسی داخلی بین قوا و رهبری انقلاب را دارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام حسین عبدالله پور مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان قرچک عصر امروز در جمع ائمه جماعات این شهرستان درباره موضوع مسجد محوری گفت: یک هجمه ۵وجهی از سوی دشمنان علیه نیروهای انقلابی و پیشران مقاومت را در نظر گرفته شده است.

وی تبلیغات منفی، هجمه گفتمانی، تحریم اقتصادی، رویارویی نظامی و ایجاد شکاف سیاسی داخلی را اضلاع اصلی این پنج وجهی بیان کرد و گفت: در زمان کنونی هجمه ها علیه بچه های هیئتی و مسجدی بیشتر شده است.

کارشناس مذهبی با اشاره به هجمه گفتمانی، افزود: دشمن بر علیه آرمان های انقلاب، امام و رهبری بسیار برنامه ریزی کرده است، سخنان اخیر رئیس جمهور حمله به گفتمان امامین انقلاب بود.

دشمن در صدد ایجاد شکاف بین قوای سه گانه است

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه بسیج ۱۵خرداد با مطرح کردن تقویت تحریم های اقتصادی از سوی دشمن، ادامه داد: آنها همیشه از رویارویی نظامی به عنوان گزینه روی میز نام برده اند و قصد ایجاد شکاف سیاسی داخلی بین قوا و رهبری انقلاب را دارند که این بسیار خطرناک است.

این مقام مسؤول ابراز کرد: دشمن با این پنج وجه اضلاع هجمه ها را تکمیل کرده و چیزی برای حمله باقی نگذاشته است. در قبال آن امروز وظفه ما است که به خودمان بیاییم، آنچه که در اوایل انقلاب اسلامی همه را به هم وصل می کرد مساجد بود،مساجد باید دوباره احیا شوند، جوان گرایی، عبادت واقعی و بصیرت باید برگردد.

منافع انقلاب و اسلام در رأس امور قرار گیرند

حجت الاسلام عبدالله پور با واکنش به اینکه یک مسؤول دولتیخواستار عدم کار سیاسیتوسطهیئات و مساجد شهرستان شده است، این درخواست را بسیار خطرناک دانست و تصریح کرد: البته که اگر روحانیون خطابه درستی نداشته باشند؛ تریبون دست اشخاص نامرتبط و سیاسی میفتد و به راحتی اظهار نظر می کنند.

مسؤول امور روحانیون سپاه قرچکبسیج محوری اجرا شوند، مساجد باید رونق گیرند، باید منافع انقلاب و اسلام برای همه در رأس قرار گیرد.

(منبع خبر: قرچک آنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *