مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان فیروزکوه | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان فیروزکوه

انتشار: دوشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۷:۲۳ |
کد خبر: 36924 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشداران، اعضای شورای تأمین و روسای ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشداران، اعضای شورای تأمین، روسای ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

 فیروز1

در این مراسم فرماندار شهرستان ضمن عرض ادب به ساحت مقدس امام زمان (عج) و آرزوی توفیق و سلامت و طول عمر برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و درود و سلام بر روح پاک شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم و شهدای نیروی انتظامی با تبریک هفته نیروی انتظامی بر همه سبزپوشان دلیر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و عزیزانی که در این شهرستان زحمات فراوانی متحمل میشوند به ویژه فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه گفت: شهرستان فیروزکوه در طول یکسال گذشته مناسبتهای مختلفی را پشت سر گذاشته از جمله انتخابات بسیار مهم، هفته ها و مناسبت های مختلف، دهه محرم که اگر دقت کنیم قبل از این مناسبت ها تهدیدهای بسیاری توسط دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته بود که با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی به طور کامل رصد گردید و با هماهنگی توسط نیروهای نظامی و انتظامی قبل از هرگونه اقدامی شناسایی و دستگیر شدند. این نشان از هوشیاری بسیار بالای این عزیزان دارد.

وی افزود: از حضور همه نیروهای محترم نظامی و انتظامی شهرستان، اعضای محترم شورای تامین، مسئولین محترم ادارات، خانواده محترم شهدا و جانبازان عزیز و گرامی که در مراسم صبحگاه مشترک حضور دارند و از زحمات عزیزان و بزرگواران نیروی انتظامی تقدیر و تشکر می کنیم و خدا را شاکریم که نیروی های انتظامی و نظامی ما از معتقدترین و متعهدترین افراد شکل گرفته اند و این جای بسی افتخار است.

ایشان گفتند: این شناسایی ها و دستگیری های منافقین در کشور کاری بسیار دشوار است ولی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و نظامی و انتظامی ما در کشور به گونه ای عمل نمودند که جای هیچ نگرانی برای هیچ یک از هموطنانمان وجود نداشته باشد. مجاهدتهای این عزیزان است که با رهبری مقام عظمای ولایت حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی) باعث وجود چنین آرامش و امنیتی در جمهوری اسلامی ایران شده است.

وی افزود: دشمنان جمهوری اسلامی ایران با هزینه مبالغ بسیار هنگفتی جهت بی ثباتی منطقه در حال اقدام می باشند که یکی از اهداف اصلی آنان کشور عزیز ما میباشد ولی با هوشیاری و دقت عمل عزیزان انتظامی و نظامی و امنیتی است که هیچ اقدامی نتوانسته اند انجام دهند و در بدو ورود به کشور شناسایی و دستگیر می شوند.

ایشان در ادامه افزودند: در شهرستان فیروزکوه هر روز شاهد مسائل مختلف امنیتی و انتظامی هستیم، ولی با وجود عزیزان نیروی انتظامی همه موارد رصد گردیده و جلوگیری میگردد.

وی گفت: قبل از انقلاب اسلامی مردم از افراد نظامی آن زمان ترس داشتند ولی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مورد اعتماد ترین نیروها نیروهای نظامی و نیروی انتظامی است. هر جایی که نیروی انتظامی است امنیت هست. این نشان از درایت و شجاعت نیروهای انتظامی ما می باشد.

در پایان با اهدای لوح تقدیری از زحمات فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان جناب سرهنگ فاضلی توسط فرماندار و از پرسنل نیروی انتظامی و خانواده معظم شهداء و جانبازان تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *