جانبازان، شهدای زنده و گنجینه های ارزشمند دوران دفاع مقدس هستند | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

جانبازان، شهدای زنده و گنجینه های ارزشمند دوران دفاع مقدس هستند

انتشار: یکشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۱۱:۲۸ |
کد خبر: 36894 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در دیدار با جانبازان ۷۰ درصددر شهرستان ری گفت: جانبازان، شهدای زنده و گنجینه های ارزشمند دوران دفاع مقدس هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد ری – نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در دیدار با جانبازان بالای۷۰درصد در شهر ری “الهامی” و “بابایی” که به اتفاق حسین نصرالله رییس بنیاد شهرری اظهار داشت:صبر و استقامت را میتوان در ثانیه ثانیه زندگی جانبازان جاری و ساری دید.

وی افزود: خانواده جانبازان در این میان به واقع اسطوره و الگوی صبر و استقامت اند چرا که با همه مشکلاتی که وجود دارد در راه اقتدار و عزت کشور همچنان نوک پیکان حرکت های ارزنده و موثر هستند و در هر مجموعه،منطقه و محله ای که حضور دارند منشا خیرات و برکات بسیاری هستند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد امروز لازم است بیش از گذشته به جانبازان و ایثارگران توجه کنیم چرا که این بزرگواران شهدای زنده و گنجینه های ارزشمند دوران دفاع مقدس هستند و این یعنی که برخی از این بزرگمردان تاریخ کتاب هایی هستند که خوانده نشده اند که این مهم موجب میشود بخشی از تاریخ جنگ در زاویه ای از ان بیان نشود.

نادر نصیری در خاتمه متذکر شد: حضور در کنار خانواده ایثارگران و جانبازان در وهله اول موجب میشود که بیشتر در جریان مشکلات این بزرگان قرار بگیریم و در همین حضور قوت قلبی میگیریم برای حرکت هر چه بیشتر خدمات دهی در مسیر خدمت که این نیز به واسطه صبر و استقامت این بزرگ مردان است.

گفتنی است در پایان این دیدار ها با اهدا لوح سپاس و هدایایی از این دو جانباز بزرگوار و خانواده های صابرشان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *