سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

مسئولین قرچک در جهت رفع مشکلات کشاورزان تلاش کنند

انتشار: یکشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۱۰:۴۰ |
کد خبر: 36893 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: مسئولین و اعضای کشت گلخانه ای شهرستان قرچک در جهت رفع مشکلات کشاورزان تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مسعود مرسلپور در جلسه توسعه کشت های گلخانه ای شهرستان قرچک که در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری یکی از مواعظی که خیلی ایشان تاکید کردند، بحث توسعه کشتهای گلخانه ای در بخش کشاورزی است.

وی افزود: در شهرستان قرچک مبنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر و امید و تاکید ریاست جمهوری و استاندار تهران تلاش داریم مشکلات کشاورزان را به حداقل برسانیم.

 قر1

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با تاکید بر اینکه مسئولین و اعضای کشت گلخانه ای شهرستان قرچک در جهت رفع مشکلات کشاورزان تلاش کنند، اظهارداشت: مسئولین شهرستان قرچک در حوزه کشت گلخانه ای باید آسیب ها را رفع کنند و سیاست، تدبیر و برنامه همه براین باشد که مشکلات کشاورزان مرتفع گردد و نیازی به جلسات نباشد.

مرسلپور تاکید کرد: فرمانداری، جهاد کشاورزی، کارگروه کارشناسان کشاورزی نظام مهندسی، شهرداریموانع پیش روی کشاورزان را تسریع و تسهیل کنند که اگر این دو مهم انجام شود، مشکلات به خوبی رفع میکردد.

فرماندار قرچک از کشاورزان که به عنوان تولید کنندگان روستا و بخش کشاورزی در بحث تولید و اشتغال فعالیت دانرن درخواست کرد که درهر زمانی به مشکل و موردی از سوی مسوولین زیربط برخورد کردند به فرمانداری برای رفع آن مراجعه کنند.

گفتنی است، جلسه توسعه کشت های گلخانه ای شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضور مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی فرمانداری، علی اشرف کریمیان رئیس اداره جهاد کشاورزی و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *