توجه به مهد های کودک مناطق حاشیه ای و کم برخوردارگرمسار | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

توجه به مهد های کودک مناطق حاشیه ای و کم برخوردارگرمسار

انتشار: یکشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۱۰:۱۹ |
کد خبر: 36892 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: فرماندار گرمساردر جمع مدیران مهده های کودک شهرستان گرمسار گفت: مهد های کودک در تربیت کودکان در ایجاد یک جامعه شاداب و سالم نقش موثری را ایفا می کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز نشست مربیان و مدیران مهد های کودک به مناسبت روز جهانی کودک با حضور فرماندار و امام جمعه گرمسار در محل سالن جلسات فرمانداری گرمسار برگزار شد .

در این جلسه داریوش طاهری؛ فرماندارگرمسار توجه به مهد های کودک در مناطق حاشیه ای شهر گرمسار که نیاز های مهم کم برخوردار هستند را خواستار شد و افزود: دولت در برنامه ریزی های اجتماعی و فرهنگی خود می خواهد محیط های خاص فرهنگی و تربیتی را در مکان ها کم برخوردار ایجاد کنند تا بتواند مدیریت رفتاری را در سنین پایین تر به وجود آورد .

فرماندارگرمسار در ادامه اظهارداشت: مربیان مهد های کودک شهرستان باید خود را با علوم روز تربیتی آشنا کنند تا بتواند در ایجاد این محیط آموزشی موفق تر باشند .

در ادامه نیز حجت الا اسلام سید علی رضا آرامی؛ امام جمعه گرمسار توجه به تربیت اسلامی را یک رکن مهم در حوزه آموزشی و تربیتی کشور برشمردو گفت: نباید فضای آموزشی و تربیتی را با غرب که به دنبال مسموم سازی این فضا ها است دخیل نمود و از آن فاصله گرفت و به سمت امور اسلامی حرکت کرد .

امام جمعه گرمسار توجه به تربیت کودکان ایرانی و اسلامی در همان ابتدای راه تعلیم و تربیت را خواستار شد و اظهارداشت: سیستم آموزشی و تربیتی کشور باید بدانند دین اسلام که همه چیز را بیمه می کنند و شخصیت های اسلامی و دینی با این رفتار ها شکل واقعی به خود می گیرد .

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *