پلیس نقش ارزنده‌ای در آسایش جامعه دارد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

پلیس نقش ارزنده‌ای در آسایش جامعه دارد

انتشار: شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۳:۵۴ |
کد خبر: 36834 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: ناصر محمودی‌فرد نیز در ادامه با گرامیداشت هفته ناجا اظهار کرد: افتخار می‌کنیم هفته‌ای را گرامی می‌داریم که متعلق به همه مردم و امنیت جامعه است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان دماوند افزود: در این خصوص، همه نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی به خود می‌بالند که نقش ارزنده‌ای را در ایجاد و حفظ آرامش و امنیت در جامعه و کشور ایفا می‌کنند.

رئیس شورای تأمین شهرستان دماوند گفت: هیچ‌ کاری بزرگ‌تر از این نیست افتخار کنیم که خدمت‌گزار مردم هستیم و این خدمت برای مردم رضایت‌مندی حاصل کند و موجب آرامش و آسایش آنان شود.

محمودی‌فرد با قدردانی از تلاش‌های اعضای شورای تأمین در شهرستان دماوند تصریح کرد: هم‌دلی و هم‌زبانی دستاورد تلاش و همکاری عناصر فعال حوزه امنیت و انتظامی در شورای تأمین شهرستان دماوند است.

وی ادامه داد: آسایش و آرامش در جامعه شهرستان دماوند مطمئناً چیزی جز نتیجه کار جمعی و حاصل جمع همه تلاش‌های صورت گرفته اعضای شورای تأمین در این شهرستان است.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: زحمات اصلی بر دوش نیروهای انتظامی در بخش‌های مختلف راهنمایی و رانندگی، نظم و امنیت، مبارزه با مواد مخدر، جرم، کالای قاچاق و … است؛ نقش سازنده و تلاشگرانه نیروهای انتظامی را در همه امور مشاهده می‌کنیم.

محمودی‌فرد خاطرنشان کرد: باید به خود ببالیم که امروز جامعه ما در سایه آرامش و امنیت هستیم و این حاصل تلاش و بی‌خوابی‌های پلیس است که رضایت‌مندی مردم را در پی دارد.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی با وجود همه مشکلات به خصوص اقتصادی، هیچ‌گاه از تلاش خود برای خدمات‌رسانی به مردم کم نکرد و با انگیزه و شور بالایی از این خدمت کوتاهی نکردند.

(منبع خبر: فرمانداری دماوند)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *