بخش عظیمی از امنیت و اقتدار ایران اسلامی از تلاش‌های بی‌وقفه ناجا است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

بخش عظیمی از امنیت و اقتدار ایران اسلامی از تلاش‌های بی‌وقفه ناجا است

انتشار: شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۱:۲۵ |
کد خبر: 36832 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان قرچک گفت: بخش عظیمی از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران منبعث از تلاش‌های بی‌وقفه و بی‌دریغ رشادت‌های بزرگمردان نیروی انتظامی است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مسعود مرسلپور در پیامی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی را به فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش این نیرو در شهرستان قرچک تبریک و تهنیت گفت و افزود: بدون شک بخش عظیمی از امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، حاصل تلاش‌های بی‌وقفه و بی‌دریغ رشادت‌های بزرگمردان نیروی انتظامی است که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت کرده است.

وی افزود: نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج)در ایجاد امنیت وآسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

مرسلپور با بیان اینکه نیروی انتظامی منشأ آرامش و امنیت در جامعه است، اشهار داشت: نیروی انتظامی مشقت های زیادی را برای حفظ امنیت کشور متحمل شده است.

فرماندار شهرستان قرچک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا و تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های خانواده بزرگ نیروی انتظامی در جای جای میهن اسلامی علی الخصوص فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان قرچک که با تدبیر شایسته و در خور تحسین و استعانت از درگاه خداوند سبحان با تعهد، علاقه و پشتکار، جایگاه امنیتی منطقه را در زمینه پیشگیری کاهش جرایم و برقراری امنیت ارتقاء داده اند تقدیر و تشکر نمود.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *